X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

هشدارآبفا ایلام؛ مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت:1:13:30عصر

هشدارآبفا ایلام؛  مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با  هشدار صرفه‌جویی در مصرف آب برای جلوگیری از بروز بحران  گفت: با توجه به افزایش دمای هوا، میزان مصرف آب در استان ایلام به شدت افزایش یافته که از مردم و دستگاه‌های اجرایی درخواست می شود تنش آبی را در سال جاری جدی گرفته تا از بروز بحران جلوگیری شود.

محمد محمدی با بیان اینکه سرانه مصرف آب در شهرها و روستاهای استان ایلام بیش از دیگر نقاط کشور است افزود: گرمای هوا و روشن شدن کولرهای آبی سبب افزایش مصرف آب در استان ایلام شده که لازم است مشترکین در مدیریت مصرف آب با شرکت آب و فاضلاب همانند گذشته همکاری نمایند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تصریح کرد: از مشترکین تقاضا می‌شود در این شرایط خاص، آب را بیهوده هدر نداده و از مصارف غیرضروری از جمله شستشو کوچه و خیابان و جلوی درب منازل و مغازه ها، خودرو و آبیاری باغات و باغچه‌ها با آب شرب خودداری کنند و با استفاده از شیرآلات کاهنده در مصرف آب صرفه جویی نمایند.

محمدی با تاکید بر اینکه مدیریت مصرف و صرفه جویی به معنای عدم استفاده از آب نیست، خاطرنشان کرد: از تمامی مشترکین تقاضا می‌شود تنها با ۱۵ تا ۲۰ درصد(حدود ۳۰لیتر در شبانه روز) صرفه جویی در مصرف آب، همکاران شرکت آبفای استان ایلام را در گذر از تنش آبی یاری کنند.

وی با بیان اینکه آب شرب سالم و بهداشتی در استان ایلام به سختی و با هزینه بسیار بالا تصفیه  و در اختیار مشترکین قرار می‌گیرد گفت: انتظار می‌رود مردم در شهرها و روستاهای استان، هشدارها را جدی گرفته، آب را بیهوده هدر ندهند و از آن به عنوان کالایی با ارزش که جایگزینی ندارد، استفاده کنند.

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها