X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بازدید بانوان شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از تصفیه خانه آب شهر ایلام

۲۱ تير ۱۴۰۰ ساعت:1:03:19عصر

بازديد بانوان شركت آب و فاضلاب استان ایلام از تصفیه خانه آب  شهر ایلام

به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب ، و به منظور ارتقاء سطح دانش بانوان در راستای توسعه مشارکت زنان در فعالیتهای صنعت آب و فاضلاب، بانوان  شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از تصفیه خانه آب شهر ایلام بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این بازدید که به پیشنهاد مشاور مدیر عامل در امور زنان وخانواده و تایید مدیر عامل شرکت  و در راستای آشنائی بانوان با مراحل استحصال، انتقال و تصفیه آب صورت گرفت، همکاران خانم این شرکت ضمن بازدید از قسمت های مختلف تصفیه خانه آب ایلام با توضیحات ارائه شده از سوی مهندس مال اندیش، مدیر این تصفیه خانه، با وضعیت تاسیسات و چگونگی پمپاژ آب آن به ایستگاه‌های پمپاژ و مخازن و همچنین فرایند تصفیه آب در مراحل مختلف آشنا شدند.

مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در حاشیه این بازدید ضمن گرامیداشت هفته حجاب و عفاف گفت: رعایت حجاب و عفاف یکی از مولفه های اصلی جوامع اسلامی است و بانوان این شرکت در این زمینه از سرآمدهای رعایت عفاف و حجاب در محیط اداری هستند و حجاب را به عنوان یک ارزش در جامعه و رعایت و گسترش آنرا مورد تاکید قرار دادند .

معصومه میرزایی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعلام محدودیت منابع آبی کشور و کاهش شدید نزولات آسمانی رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی از سوی مردم ضروری است.

وی تاکید کرد: با توجه به لزوم رعایت صرفه جویی در مصرف آب، همکاران و همشهریان این امر مهم را به صورت یک فرهنگ در جامعه نهادینه کنند.

مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  در پایان خاظرنشان ساخت: بازدید از اماکن علمی، پژوهشی و تاسیسات آب و برق یکی از مهمترین برنامه های دفتر امور زنان و خانواده وزارت نیرو می باشد که به شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو ابلاغ و هر ساله از سوی شرکت آبفا استان برگزار می شود.


بازديد بانوان شركت آب و فاضلاب استان ایلام از تصفیه خانه آب  شهر ایلام

بازديد بانوان شركت آب و فاضلاب استان ایلام از تصفیه خانه آب  شهر ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها