X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بصورت ویدئو کنفرانس جلسه معاونت منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با مدیران ادارات آبفا استان برگزار گردید

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت:2:15:38عصر

بصورت ویدئو کنفرانس جلسه معاونت منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  با مدیران ادارات آبفا استان برگزار گردید

با هدف تشریح طرح جدید طبقه بندی مشاغل ابلاغی وزارت نیرو و مزایا و ملزومات اجرای آن  همچنین اطلاع رسانی و شفاف سازی موضوع، جلسه ای بین معاونت منابع انسانی و مدیران ادارات تابعه بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت در طی این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از  زحمات کلیه مدیران و کارکنان ادارات تابعه که بصورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی به هم استانی های عزیز میباشند، توضیحاتی در ارتباط با طرح جدید طبقه بندی مشاغل ابلاغی وزارت محترم نیرو، ارائه نمودند و به تشریح فنی ابعاد این طرح، مزایا و ملزومات اجرای آن جهت اطلاع مدیران ادارات پرداختند.

مهندس ملکیان با اعلام این موضوع که هیچکدام از پرسنل پس از اجرای این طرح متضرر نخواهند شد ، از مدیران خواستند تا نسبت به اطلاع رسانی و شفاف سازی موضوع ، به همکاران زیر مجموعه خود به نحو مقتضی اقدام نمایند.

ایشان همچنین به تشریح فرآیند برگزاری آزمون تغییر وضعیت اشتغال نیروهای شرکتی - خدماتی شاغل در شرکت آبفا ایلام پرداختند و بیان داشتند، تمامی مراحل فرآیند برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش کشور انجام خواهد پذیرفت و متقاضیان همکار شاغل در شرکت که مشمول این طرح میباشند ، میبایست در تاریخ های مقرر نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام و  اطلاعیه های اعلامی را از طریق سایت اینترنتی sanjesh.org پیگیری نمایند.

در ادامه مدیران ادارات تابعه پرسش ها و نظرات خود را در ارتباط با مسائل حوزه معاونت منابع انسانی مطرح و بحث و تبادل نظر فی مابین حاضرین در جلسه جهت پاسخ به سوالات و ابهامات پیش آمده صورت پذیرفت.

 

شایان ذکر است مدیران دفاتر حوزه منابع انسانی ، اداره کارکنان و رفاه ، دفتر فناوری اطلاعات در ادامه جلسه  توضیحات تکمیلی و نکات لازم را در جلسه مطرح نمودند و انتظارات و خواسته های خود جهت رعایت و اجرا توسط مدیران محترم ادارات تابعه را اعلام نمودند.


بصورت ویدئو کنفرانس جلسه معاونت منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  با مدیران ادارات آبفا استان برگزار گردید
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها