X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

کسب رتبه برتر در جشنواره استانی شهید رجایی توسط شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت:1:12:23عصر

کسب رتبه برتر در جشنواره استانی شهید رجایی توسط شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

شرکت آب و فاضلاب استان ایلام موفق  به کسب رتبه برتر در "اجرای مصوبات سفرهای استانی ریاست محترم جمهور" در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان ایلام بر اساس ارزیابی عملکرد سال 1400 شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب است، این شرکت موفق به کسب رتبه برتر در اجرای مصوبات سفرهای استانی ریاست محترم جمهور در سال 1400در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی شد  این جشنواره هر ساله با هدف ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی برگزار می شود.

در پی کسب این موفقیت ، استاندار ایلام با اهدای تقدیرنامه ای به پرویز ناصری  مدیر عامل استان از تلاش ها و زحمات ایشان و کلیه کارکنان تلاشگر این مجموعه در سال 1400  تشکر و قدردانی نمود.

در بخشی از این لوح تقدیر خطاب به مهندس ناصری آمده است:

"در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و تاکید دولت مردمی بر نظارت، مشارکت نخبگان و اجرای حقوق شهروندی در نظام اداری با هدف ارتقای بهره وری در ارائه خدمات مطلوب به جامعه و حفظ و ارتقای کرامت مردم، آن دستگاه اجرای بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1400 در چارچوب مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و تایید ستاد جشنواره شهید رجایی استان حائز رتبه برتر در "اجرای مصوبات سفرهای استانی ریاست محترم جمهور"   گردیده است که ثمره آن افزایش رضایت و اعتماد عمومی به عنوان برزگترین سرمایه و تکیه گاه نظام می باشد".

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها