X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

کلنگ اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب روستای "حسین آباد" بخش سیوان شهرستان ایلام بر زمین زده شد

۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت:2:45:06عصر

کلنگ اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب روستای

امروز چهارشنبه مورخ 18 بهمن ماه 1402 طی مراسمی با حضور قائم مقام شرکت آبفای استان، فرماندار شهرستان ایلام و جمعی از مسئولین محلی، کلنگ اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب روستای "حسین آباد" بخش سیوان شهرستان ایلام بر زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، قائم مقام شرکت آبفای استان در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر گفت: ۴۵ سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می گذرد و هر روز شاهد خدمات ارزنده در تمام حوزه‌ها بخصوص در روستاها  هستیم. 

مهندس رضا محمدرضایی اظهار داشت:  این پروژه با توجه به فرسودگى شبکه و در جهت تنظیم فشار و تامین اب پایدار مردم این منطقه اجرا می شود

وی در رابطه با مشخصات فنی این پروژه گفت: این پروژه شامل اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب به طول ۳۸۰۰ متر  با مبلغ پیمان  ۲۱  میلیارد ریال است و جمعیتی بالغ بر ۷۰۰ نفر را تحت پوشش قرار می دهد.

وی افزود: امیدواریم این پروژه در موعد مقرر و قبل از پیک گرمای سال آینده اتمام یافته و مشکلات شبکه توزیع آب این روستا بر طرف شود.

عبدالصاحب نادری فرماندار ایلام نیز در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت‌های جهادی مجموعه آبفای استان،گفت: یکی از اقدامات مهم دولت کار و کرامت، توجه به مناطق محروم و کم برخوردار است که از مصادیق آن، کلنگ زنی این پروژه می باشد.


کلنگ اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب روستای

کلنگ اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب روستای

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها