X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

شروع انجام مطالعات و اجرای فاز ارتقا ظرفیت و بازسازی تصفیه خانه آب شهر ایلام

۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت:9:19:47صبح

شروع انجام مطالعات و اجرای فاز ارتقا ظرفیت و بازسازی تصفیه خانه آب شهر ایلام

کارشناسان معاونت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تصفیه خانه آب ایلام بازدید، و انجام مطالعات و بررسی های اولیه جهت انجام بازسازی و ارتقا طرفیت تصفیه خانه آب ایلام، در دستور کار شرکت آبفای استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، مهندس باقی معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان در این رابطه گفت: در پی بازدید کارشناسان معاونت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تصفیه خانه آب ایلام و بررسی های فرایندی و سازه ای تصفیه خانه جهت افزایش ظرفیت کمی و کیفی آب تصفیه خانه شهر ایلام، شروع مطالعات ارتقا ظرفیت را تصویب و مقرر گردید ضمن تصویب و تخصیص اعتبار از محل اعتبارات بازسازی تاسیسات شهر ها و آبرسانی به شهر های دارای تنش آبی، فاز ارتقا ظرفیت تصفیه خانه آب ایلام وارد عملیات اجرایی شود تا ظرفیت آب تصفیه شده از لحاظ کمیت و کیفیت ارتقا یابد.

در این بازدید کارشناسان شرکت مهندسی آبفای کشور ضمن رضایتمندی از  ارزیابی عملکرد مطلوب تصفیه خانه آب ایلام از زحمات مجموعه مدیریت و پرسنل زحمتکش تصفیه خانه آب، در ارائه تداوم خدمات مطلوب به شهروندان تقدیر و تشکر نمودند.

لازم به ذکر است:  تصفیه خانه آب ایلام هم اکنون با ظرفیت ۵۴۰ لیتر بر ثانیه و تامین آب تصفیه شده حدود ۵۵ درصد آب شهر ایلام از سال ۱۳۸۴ در مدار بهره برداری قرار دارد.

 


شروع انجام مطالعات و اجرای فاز ارتقا ظرفیت و بازسازی تصفیه خانه آب شهر ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها