X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

با حضور مدیرعامل آبفای استان: جلسه ستاد اربعین حسینی شرکت آبفای استان ایلام برگزار شد

۲ شهريور ۱۴۰۱ ساعت:11:54:06صبح

با حضور مدیرعامل آبفای استان:   جلسه ستاد اربعین حسینی شرکت آبفای استان ایلام برگزار شد

تاکید بر تسریع در تکمیل طرح اجرای خط انتقال فاضلاب پایانه مرزی، بررسی افزایش تامین آب زوار اربعین حسینی، تهیه و تامین آب تانکرهای آبرسان و تهیه مستندات از فعالیت های صورت گرفته از جمله موضوعاتی بود که در جلسه ستاد اربعین حسینی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام مطرح شد و تصمیماتی در خصوص ارائه خدمات بهتر به زائران حسینی در اربعین اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام این جلسه با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت در محل دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد.

مدیرعامل آبفای استان در این جلسه  با بیان اینکه فرصت اندکی تا ایام اربعین حسینی باقی مانده است گفت:  قطعا در اربعین پیش رو  شاهد حضور پرشور و شعور زوار عتبات عالیات هستیم و مانند سنوات گذشته بیشترین تردد زوار از مهران خواهد بود لذا می طلبد با کار جهادی و  اعتباری بتوانیم، رضایت مردم و زوار را جلب نماییم.

پرویز ناصری افزود: خوشبختانه در شهر مهران با انجام پروژه های مناسب از لحاظ کمی و کیفی توانسته‌ایم آب زوار را در حد 85 لیتر در ثانیه برای 270 هزار نفر در روز تامین کنیم و پیش بینی شده در سال جاری مشکلی در بحث تامین آب زوار نداشته باشیم .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام اضافه کرد: باید هر چه سریعتر پروژه شبکه جمع‌آوری فاضلاب موکب های مسیر تردد زوار اربعین حسینی علیه السلام  تکمیل و به مرحله بهره برداری برسد.

وی خاطرنشان ساخت: با عنایت به تلاش های شبانه روزی مجموعه همکاران استان، با حمایت‌های مسئولین ذیربط در سطح کشور و با توسل به سیدالشهداء همچون سال های گذشته بهترین خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) را شاهد خواهیم بود.

در ادامه این جلسه دیگر معاونین و مدیران ، هر یک به تفصیل گزارشی از فعالیتهای حوزه کاری خود را ارائه نمودند و آمادگی خود را برای خدمات رسانی به زائرین اعلام کردند.


با حضور مدیرعامل آبفای استان:   جلسه ستاد اربعین حسینی شرکت آبفای استان ایلام برگزار شد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها