X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

تشکر ویژه وزیر نیرو از آبفای استان ایلام

۲۴ شهريور ۱۴۰۱ ساعت:10:01:35عصر

وزیر نیرو، استاندار ایلام و هیات همراه از قرارگاه اربعین شرکت آب و فاضلاب استان در پایانه مرزی شهید سلیمانی بازدید نمودند.
تشکر ویژه وزیر نیرو از آبفای استان ایلام


در بازدید وزیر نیرو، استاندار ایلام و هیات همراه از قرارگاه اربعین شرکت آب و فاضلاب استان در پایانه مرزی شهید سلیمانی با تقدیر از اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان ایلام بخصوص تکمیل خطوط انتقال آب، سبتیک و خط انتقال فاضلاب، گفت: بحمدلله با برنامه‌ریزی و شروع عملیات از چندین ماه قبل از اربعین، امروز شاهد وجود آب پایدار،سالم و بهداشتی و از همه مهمتر در دسترس زایرین گرامی هستیم که جا دارد از مجموعه دست اندرکاران این کار عظیم تشکر نمایم.
به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام؛ دکتر علی‌اکبر محربیان همچنین در این بازدید از آزمایشگاه سیار کنترل کیفی، سیلو دپو آب معدنی و دستگاه بسته بندی آب دیدن نمود.
لازم به ذکر است پرویز ناصری مدیرعامل آبفای استان در این بازدید گزارش جامعی از اقدامات انجام گرفته ارایه نمود.
 مدیرعامل آبفای ایلام اظهار داشت: اجرای پروژه آبرسانی به پایانه مرزی مهران، احداث مخزن ۷۰۰ متر مکعبی، احداث حوضچه بتنی و نصب شیرآلات مورد نیاز، اجرای 3 عدد چاهک پمپاژ به ظرفیت ۸۵ لیتر بر ثانیه، اجرای انشعابات آب به 50 دستگاه آب سرد کن از مهمترین اقدامات این شرکت در راستا ارائه خدمات جامع و کامل به زوار اربعین می باشد.
ناصری تصریح کرد: احداث مخزن ۱۰۰ متر مکعبی مدفون و اجرای ۴کیلومتر خط انتقال آب پارکینگ اربعین، تامین آب برای ۳۰۰ هزار نفر در روز با احداث مخازن ذخیره آب به ظرفیت  ۳۷۰۰ متر مکعب، نصب و بهره‌برداری از دستگاه تمام اتوماتیک بسته بندی آب سالم و بهداشتی، نصب یکدستگاه کلرسنج آنلاین در پایانه مرزی مهران، طرح آبرسانی به مخزن ۵۰۰ مترمکعبی منطقه ویژه اقتصادی مهران بطول ۱۸۰۰ متر و بسیج تمامی امکانات، تجهیزات و کارکنان شرکت برای ارایه خدمات در خور به زائرین از مهمترین اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان برای اربعین 1401 از دیگر اقدامات شرکت آبفای استان است.
وی با اشاره به پروژه جمع آوری و انتقال فاضلاب پایانه مرزی مهران اظهار داشت: به منظور ساماندهی و مدیریت پساب تولیدی از سرویس های بهداشتی و موکب های پیاده روی اربعین حسینی پروژه جمع آوری و انتقال فاضلاب  در پایانه مرزی مهران با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال در حال اجرا است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با تاکید بر اینکه پروژه فاضلاب پایانه مرزی که باید طی 12 ماه اجرا می شد در کمتر از دو ماه و با بسیج تمام امکانات به بهره برداری رسید؛ خاطرنشان ساخت :  برای اجرای 20 کیلومتر خط انتقال فاضلاب که بصورت 10 کیلومتر رفت و 10 کیلومتر برگشت انجام گرفته از 9 دستگاه بیل مکانیکی به طور همزمان با عمق حفاری بیش از 7 متر استفاده که اجرای خط انتقال به طور کامل به اتمام رسیده و انشعابات بطور موقت وصل شده اند.
ناصری در پایان خاطرنشان ساخت: همچنین در این پروژه یک سپتیک تعریف شده که هم اکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که پس از برگشت زائرین محترم از عتبات عالیات، عملیات اجرایی آن دوباره شروع و در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری خواهد رسید.


تشکر ویژه وزیر نیرو از آبفای استان ایلام

تشکر ویژه وزیر نیرو از آبفای استان ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها