X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بازدید نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از روند آبرسانی به مجتمع گورابین زرین آباد

۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت:9:26:33عصر

مهندس بهزاد علیزاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، بهمراه قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان از روند آبرسانی به مجتمع گورابین زرین آباد بازدید و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت.
بازدید نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از روند آبرسانی به مجتمع گورابین زرین آباد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این بازدید قائم مقام شرکت ضمن تبریک هفته دولت گزارشی از روند تامین و توزیع آب در شهر زرین آباد و همچنین روند آبرسانی به مجتمع گورابین زرین آباد ارائه نمود.

 

مهندس رضا محمدرضائی گفت: خط انتقال گورابین زرین آباد بطول 22 کیلومتر لوله فولادی۲۰۰ میلیمتری از چشمه های گورابین تا پهله زرین آباد است.

 

وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه 31 میلیارد تومان و با مشارکت قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی(ع) در حال انجام است افزود: این پروژه با پیشرفت ۶۳ درصد در حال اجرا است و تا پایان سال به بهره برداری می رسد. 

 

قائم مقام شرکت آبفای ایلام ادامه داد: در این پروژه ۳باب مخزن با احجام 500، 200، 100 احداث گردیده و همچنین شبکه توزیع آب روستاهاى، ،"زراب"، "هفتکده"، "بردى" و مخزن "سرکمر" اصلاح و در مدار بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

نماینده مردم در شورای اسلامی نیز در این بازدید ضمن تقدیر از تلاشهای جهادی مدیرعامل و مجموعه آبفای استان و قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی ،بسیج سازندگی سپاه استان، گفت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، پیگیری‌های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاش‌های مجدانه مجموعه آبفای استان، و استاندار جهادی استان، انقلابی در حوزه آبرسانی در استان اتفاق افتاده که ثمره و حلاوت آن در آینده نزدیک برای مردم ملموس خواهد بود.


بازدید نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از روند آبرسانی به مجتمع گورابین زرین آباد

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها