X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از قرارگاه اربعین پایانه مرزی مهران

۱۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت:1:50:32عصر

مهندس اتابک جعفری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، مهندس امینی معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آبفای کشور، پرویز ناصری مدیرعامل آبفای استان و جمعی از مدیران صنعت آب و برق استان از  قرارگاه اربعین و زیرساخت های احداث شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در مهران و پایانه مرزی بازدید کردند.
بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از قرارگاه اربعین پایانه مرزی مهران

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مهندس اتابک جعفری در این بازدید  ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای جهادی مجموعه آبفای استان در راستای تسهیل سفر زائرین اربعین، گفت: شرکت آب و فاضلاب بعنوان یک شرکت خدمات رسان در تمامی مقاطع در شرایط سخت کاری نسبت به انجام وظایف خود واقف بوده و از هیچگونه تلاشی دریغ نمی نماید.

وی افزود: در حوزه آب و فاضلاب در پایانه مرزی، مدیریت و برنامه ریزی جدی اتفاق افتاده که امروز شاهد این تغییر محسوس و این حجم از ارائه خدمات به زوار هستیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر اینکه تمامی مواکب و تاسیسات موجود در مهران به آب پایدار دسترسی دارند، تصریح کرد: اکیپ های کنترل کیفی صنعت آب و فاضلاب نیز با حضور خود بر کیفیت آب توزیع شده از شبکه و تانکرها، نظارت لازم را دارند. 

مهندس جعفری به خدمت رسانی شرکت آب و فاضلاب کشور در شهرهای زیارتی عراق نیز اشاره کرد و گفت: در شهر کربلا شرکت آب و فاضلاب استان تهران مسئولیت خدمات رسانی را برعهده دارد و اقداماتی شامل ایجاد انشعاب های کافی و مناسب برای مواکب و مراکزی که نیاز آبی دارند، ایجاد ۱۰۰۰ دوش حمام، تامین آب سرویس های بهداشتی، کمک رسانی در توزیع آب بسته بندی شده و انتقال تانکرهای سیار به شهرهای زیارتی را پیش بینی کرده ایم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام نیز در جریان این بازدید با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته برای تأمین آب پایدار و خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی گفت: با حمایت های شرکت مهندسی آبفای کشور، پیگیری ‌های استاندار جهادی ایلام و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، شرکت آب و فاضلاب استان با تمهیدات و اقدامات پیش بینی شده در همه حال آماده بوده و در حال خدمت رسانی می باشد تا مردم عزیز بدون هیچگونه دغدغه‌ای به امر زیارت بپردازند.

وی با تاکید بر اینکه برای تامین آب شرب پایدار زوار اربعین از ۹ شهرستان استان تا مرز مهران، برنامه ریزی ها و اقدامات لازم صورت گرفته است ، اظهار داشت: تأمین آب شرب موکب های سطح استان از اولین نقاط ورودی به استان تا مرز بین المللی مهران با استفاده از مخازن و خطوط انتقال و همچنین استفاده از تانکرهای آبرسانی سیار، تأمین آب سرویس های بهداشتی، تامین آب محل اسکان موقت (زائرین) ۱۰۰ هزار نفری پارک جنگلی چقاسبز ایلام، نصب آب سردکن های مسیر و پایانه برکت،  نصب دستگاه کلرزنی در محل قرارگاه اربعین پایانه مرزی وزارت نیرو، استقرار دستگاه یخ پولکی به مقدار ۵ تن در شبانه روز، ساخت مخازن، احداث خطوط انتقال آب و فاضلاب و احداث سپتیک فاضلاب پایانه مرزی مهران تنها گوشه ای از عملکرد جهادی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام است که از سال گذشته تا کنون به منصه ظهور و بروز رسیده اند.

ناصری با تقدیر از حضور فعال شرکت های آبفای استان های معین، اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری و دولت کار و کرامت شاهد استقبال مردم همیشه در صحنه از کنگره عظیم اربعین هستیم.

لازم به ذکر است، بازدید از پایانه برکت، سپتیک فاضلاب و خطوط انتقال، نصب دستگاه کلرزنی در محل قرارگاه اربعین پایانه، سیلوهای دپو آب معدنی و ... از دیگر برنامه های این بازدید بود.


بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از قرارگاه اربعین پایانه مرزی مهران

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از قرارگاه اربعین پایانه مرزی مهران

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از قرارگاه اربعین پایانه مرزی مهران

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها