X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

دیدار مدیرعامل شرکت آبفا با استاندار ایلام

۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت:8:49:51عصر

امروز شنبه 13 خرداد ماه مدیرعامل شرکت آبفای استان در راستای ارائه گزارشی از وضعیت منابع تامین آب استان و اقدامات انجام شده، همچنین برنامه های در دست اقدام جهت عبور از تنش آبی با استاندار ایلام دیدار نمود.
دیدار مدیرعامل شرکت آبفا با استاندار ایلام

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام؛مدیرعامل شرکت آبفا ایلام در این دیدار ضمن ارائه گزارش آخرین وضعیت تامین و توزیع آب شهرها و مناطق روستایی استان، اظهار داشت: با همکاری مجموعه آبفا و با انجام کار جهادی مبتنی بر دانش، تامین آب شرب پایدار مردم شهرها و روستاهای استان به بهترین نحوه ممکن انجام می شود.  

پرویز ناصری افزود: در جریان اجرای طرح جهاد آبرسانی در استان ایلام، ١٨ مجتمع با ١٢٨ روستا و با اعتبار ۵٠٧ میلیارد تومان با 67 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است. 

وی یادآور شد: این پروژه ها شامل، اجرای ٧۵٠ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع، ساخت ٣٧ باب مخزن، احداث پنج باب ایستگاه پمپاژ، تکمیل ٢واحد تصفیه خانه آب و بهسازی سه چشمه و حفر و تجهیز دو حلقه چاه است. 

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام گفت: تعداد خانوار تحت پوشش اجرای این طرح، 6هزار و 50 خانواده با جمعیتی حدود 22 هزار نفر هستند. 

ناصری در ادامه از افزایش اعتبارات عمرانی پروژه های حوزه آبرسانی در شهر های مواجه با تنش آبی استان خبر داد و گفت: این مهم با پیگیری های استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس محقق شده است. 

در ادامه این جلسه مهندس امیر باقی معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت نیز به تشریح جزئیات، مشکلات و چالش های پیش روی اجرای پروژه های جهاد آبرسانی پرداختند. 

استاندار ایلام نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های شرکت آبفا، گفت: پیشتازی استان در جهاد آبرسانی بین استان‌ های کشور نشانگر تعامل دو سویه سپاه و آبفا است. 

 

حسن بهرام نیا در ادامه با اشاره به همکاری و تعامل شرکت آب و فاضلاب و بسیج سازندگی سپاه امیر المومنین (ع) در راستای جهاد آبرسانی افزود: این مهم علاوه بر تسریع در تکمیل بموقع پروژه ها موجب رضایتمندی مردم نیز می شود بنابراین این تعامل باید استمرار داشته باشد. 

 گفتنی است؛ تشریح آخرین وضعیت تامین و توزیع آب شهرها و مناطق روستایی، ارائه گزارش پیشرفت پروژه های جهاد آبرسانی و تنش آبی در شهرستان های ایلام، هلیلان، تصفیه خانه آب ملکشاهی و چوار، رفع مشکلات آبرسانی به مجتمع داجیوند و پیگیری اعتبارات مصوب سفر و.. از مهمترین موضوعات مطرح شده در این دیدار بود.


دیدار مدیرعامل شرکت آبفا با استاندار ایلام

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها