X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان با فرماندار آبدانان دیدار و گفتگو کرد

۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت:2:49:14عصر

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان با فرماندار آبدانان دیدار و گفتگو کرد

امروز دوشنبه مورخ 8 خردادماه 1402 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بهمراه جمعی از معاونین و مدیران با فرماندار شهرستان آبدانان دیدار و پیرامون مسائل مربوط به حوزه آب و فاضلاب در این شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند .

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، مدیر عامل آبفای استان ایلام در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آب این شهرستان، نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا، شروع عملیات اجرای شبکه فاضلاب در شهر آبدانان و نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها، خواستار مساعدت و همکاری در زمینه تخصیص بموقع اعتبارات شد.

وی با اشاره به اتمام طرح مطالعات اجرای فاضلاب در شهر آبدانان اظهار داشت: عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب آبدانان بطول ۲٫۵ کیلومتر و با قطر ۲۵۰ میلیمتر در تیرماه سال جاری آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام با اشاره به مشخص شدن محل احداث تصفیه خانه فاضلاب، بیان داشت:  تملک زمین جهت احداث تصفیه خانه فاضلاب در حال انجام است.

ناصری یاد آور شد: اجرای پروژه فاضلاب گام بزرگی در ارتقاء بهداشت عمومی، محیط زیست است و جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب در هر شهر و کشور، یکی از شاخص های مهم توسعه است.

وی در ادامه با اشاره به احداث مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی و آبرسانی به روستاهای این شهرستان  نیز گفت: این پروژه در قالب جهاد آبرسانی جهت مرتفع نمودن مشکلات کم آبی مناطق شهرک شهید رجائی، جانبازان، فرهنگیان و زمین های تفکیک شده الحاقی به شهر انجام می شود.

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام تصریح کرد: همچنین توسعه شبکه آبرسانی و احداث مخازن و رفع مشکل کم آبی ۱۴ روستای شهرستان آبدانان با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی( ع) با اعتباری بالغ بر ۹۴۰ میلیارد ریال در دستور کار قراردارد.

 

وی یادآور شد: در این راستا  تاکنون عملیات آبرسانی به دو روستای این شهرستان، بهسازی سراب آبدانان و خط انتقال آب مورموری  انجام شده است.

ناصری تاکید کرد: اتمام و تسریع پروژهای آب و فاضلاب ابدانان نیازمند مساعدت و همکاری فرمانداری و سایر دستگاه مرتبط است.

فرماندار شهرستان آبدانان نیز در این دیدار ضمن قدر دانی از زحمات پرسنل آب و فاضلاب، آمادگی خود را برای همکاری و پیشبرد پروژه های آب در سطح این شهر اعلام کرد.

محمد رحمانی ادامه داد: مجموعه فرمانداری برای خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم شهرستان ،همواره پشتیبان و همراه آبفای شهرستان است تا بتوانند خدمات خود را با سرعت و کیفیت بهتر به مردم ارائه شود.


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان با فرماندار آبدانان دیدار و گفتگو کرد

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها