X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بازدید رئیس سازمان بازرسی استان از تاسیسات سد ایلام و چشمه گل گل

۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت:7:31:47عصر

امروز دوشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه 1402 رئیس سازمان بازرسی استان بهمراه مدیرعامل از تاسیسات سد ایلام و چشمه گل گل بازدید نمودند.
بازدید رئیس سازمان بازرسی استان از تاسیسات سد ایلام و چشمه گل گل

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در جریان این بازدید ضمن ارائه گزارشی از نحوه تامین و توزیع آب در شهر ایلام با اشاره به مدیریت بحران حاصل از  آتش گرفتن تابلوهای ایستگاه شماره ۴ پمپاژ سد ایلام، گفت: با لطف و عنایت پروردگار و تلاش و کوشش جهادی تمامی مجموعه همکاران شرکت،  بحرانی که می‌رفت باعث قطعی آب شهر ایلام برای چندین روز شود، بخوبی مدیریت و مردم کمترین کمبود آب را احساس نکردند.

پرویز ناصری خواستار حمایت ارگان‌های دولتی در‌خصوص تأمین اعتبار طرح‌های آب و فاضلاب در استان شد و اظهار داشت: تعامل سازنده بین دستگاه‌های اجرایی، سبب پیشرفت و توسعه استان می‌شود.

مدیرعامل ابفای استان تاکید کرد: تلاش می‌شود با همکاری و همراهی مردم و مسولان استانی تابستان امسال را با کمترین مشکل در زمینه تامین آب سپری نماییم.

در ادامه این بازدید، مدیرکل بازرسی استان با ابراز رضایت از عملکرد مجموعه شرکت آب و فاضلاب در امر خدمت‌رسانی به مردم شریف استان اظهار داشت: صرفه‌جویی در مصرف آب باید مد نظر همگان باشد و باید حساسیت و سختی کار تامین آب را از هر طریق ممکن برای مردم اطلاع رسانی کرد.

مالک روشنی در ادامه تاکید کرد: رویکرد سازمان بازرسی، اولویت بر نظارت پیشگیری است که در کنار مدیران، خواستار حل مشکلات مردم است.

وی یادآور شد: با توجه به آنکه آب بعد از امنیت، مهمترین نیاز مادی حیاتی بشری است، لذا برای رفع مشکلات قطعی آب، باید از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده کرد و هنر مدیریت، رفع مشکلات بر اساس منابع موجود است، تصریح کرد: باید آمادگی لازم برای شرایط بحرانی وجود داشته باشد تا به سهولت و سرعت آمادگی خدمت به مردم فراهم شود.


بازدید رئیس سازمان بازرسی استان از تاسیسات سد ایلام و چشمه گل گل

بازدید رئیس سازمان بازرسی استان از تاسیسات سد ایلام و چشمه گل گل

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها