X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام از طریق سامانه سامد به طور مستقیم پاسخگوی سوالات شهروندان شد

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت:12:16:47عصر

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام از طریق سامانه سامد به طور مستقیم پاسخگوی سوالات شهروندان شد

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام از طریق سامانه سامد به تعدادی از درخواست‌ها و شکایات مردمی، به صورت مستقیم از طریق سامانه سامد که سامانه ارتباط مردم و دولت است، پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در ادامه روند پاسخ‌گویی مدیران به مطالبات مردمی و افکار عمومی از طریق تلفن (۱۱۱) به منظور ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و دولت، برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان  ایلام امروز چهارشنبه ۲۸ آبان ماه انجام شد.

بر اساس این گزارش دکتر تیموری به منظور پاسخ‌گویی مستقیم به سؤالات و درخواست‌های مردم از طریق خط تلفن ۱۱۱ در محل سامانه سامد بازرسی استانداری ایلام حضور یافت و طی دو ساعت، پاسخ‌گوی مطالبات مردمی در حوزه آب و فاضلاب شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان  ایلام ، سامانه سامد را سامانه ای مطلوب و کارآمد دانست و افزود: این سامانه، امکانی برای ارتباط آسان و بدون هزینه مردم با مسئولان و انتقال مشکلات فراهم کرده است تا بتوانیم راهنمایی و پیگیری های لازم جهت حل و فصل مشکلات شهروندان را انجام بدهیم.

گفتنی است پاسخ‌گویی مدیران به مطالبات مردمی و افکار عمومی از طریق تلفن (۱۱۱) و با نام سامانه سامد به طور مرتب و دوره ای در استان ایلام انجام می شود.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها