X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام

۱۰ فروردين ۱۴۰۰ ساعت:8:45:15صبح

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام

دکتر تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  امروز یک شنبه مورخ 8/1/1400 به همراه معاونین و جمعی از کارکنان شرکت جهت، تبریک سال نو در محل دفتر حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار حضور یافتند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در ابتدای این نشست، مدیرعامل شرکت آبفا استان ضمن ابراز رضایت و خشنودی از حضور در دفتر و دیدار با نماینده ولی فقیه، گزارشی از فعالیتهای انجام شده و طرح یکپارچه سازی و ادغام شرکت های آبفای روستایی و شهری و همچنین  برنامه های راهبردی شرکت آب و فاضلاب استان در سال جاری ارائه نمود.

دکتر تیموری خدمت رسانی به مردم را افتخار این شرکت دانست و افزود: رضایت مندی مردم شریف از اهداف اساسی شرکت محسوب می شود و امیدواریم با تلاش شبانه روزی در جهت تامین و توزیع آب این مسئله را به اثبات برسانیم.

وی در خصوص یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی بیان داشتند:  با این اقدام دیگر موازی کاری صورت نپذیرفته و ادغام باعث تمرکز و مدیریت بهتر فعالیت ها شده است. ضمن اینکه تلاش لازم و شبانه روزی کارکنان آبفا به منظور تأمین آب شرب و مقابله با ویروس کرونا کماکان انجام خواهد شد تا شهروندان دغدغه ای نداشته باشند.

وی  بیان داشتند: سال گذشته، پروژه ها خوبی در قالب پویش هر هفته الف- ب- ایران مخصوصا در مناطق روستایی اجرا و به بهره برداری رسید، که تأثیر بسزایی در توسعه استان و رفع مشکلات ناشی از کمبود منابع آب شرب داشته است.

مدیرعامل شرکت آبفا استان افزود: در سنوات گذشته تعداد 125روستا با تانکر آبرسانی می شد که اکنون به 12 روستا رسید و انشاالله این عدد را به صفر می رسانیم.

وی یادآور شد: هم اکنون 100 درصد جمعیت شهری و روستایی تحت پوشش آب هستند  و بیش از 60 درصد از جمعیت شهری استان نیز  تحت پوشش خدمات بخش فاضلاب هستند، که این میزان، از متوسط کشوری  بالاتر است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب یکی از چالش های این شرکت را انشعابات غیر مجاز دانست: که نه تنها موجب کاهش درآمد شرکت آبفا و خدمات رسانی بهینه به مشترکان مجاز شده است ، بلکه باعث افت فشار آب مشترکین مجاز نیز می گردد.

مدیر عامل شرکت در ‌پایان سخنان خود ضمن درخواست از نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام برای تبلیغ و فرهنگ‌سازی مناسب در مدیریت مصرف آب از‌ طریق تریبون‌های نماز جمعه گفت: امامان جمعه با توجه به سطح تأثیرگذاری شان در میان مردم  می توانند  شرکت آب و فاضلاب را در زمینه صرفه جویی و مدیریت مصرف یاری نمایند.

در ادامه این دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ضمن خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات و تبریک  نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) با ابراز رضایت از عملکرد مجموعه شرکت آب و فاضلاب در امر خدمت رسانی به مردم شریف استان اظهار داشت: صرفه جویی در مصرف آب باید مد نظر همگان باشد و باید حساسیت و سختی کار تامین آب را از هر طریق ممکن برای مردم اطلاع رسانی نمود

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار  افزود: مطابق فتوای مراجع تقلید هرگونه بهره برداری غیرمجاز و غیر قانونی و نصب انشعاب غیرمجاز شرعاً جایز نمی باشد و مردم باید به این امر توجه لازم را داشته باشند.

 


دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها