X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

تشریح فعالیت های شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در هفته حجاب و عفاف

۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت:10:12:43صبح

تشریح فعالیت های شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در هفته حجاب و عفاف

مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، با بیان اینکه 15 تا 21 تیرماه بعنوان هفته عفاف و حجاب معرفی شده است بیان نمود: این هفته به منظور پاسداشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای عفاف و پاکدامنی و سالروز حمله رژیم پهلوی به معترضان کشف حجاب در سال 1315 است .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ خانم شیرخانی با اشاره به لزوم رعایت حجاب و عفاف گفت: بانوان ما امروز وظیفه بسیار سنگینی در قبال حفظ حجاب و عفاف و نقشی بسیار مهم و غیر قابل جایگزینی در تامین امنیت روحی و روانی و سالم سازی جامعه دارند.

وی در خصوص مهمترین برنامه های گرامیداشت شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این هفته  اظهار داشت: با هماهنگی های انجام گرفته با مدیر عامل محترم شرکت مقرر گردید اقداماتی به شرح ذیل انجام پذیرد. استفاده از سخنان مقام معظم رهبری و بزرگان در سربرگ نامه های اداری ، نصب بنر در ورودی شرکت با موضوع عفاف و حجاب، استفاده از پیامهای مذهبی و دینی از طریق سامانه پیامکی شرکت، تجلیل از بانوان محجبه همکار  و همچنین برگزاری مسابقه کتاب خوانی ، همچنین تولید محتوا در رابطه مدیریت صحیح مصرف آب و انعکاس آن در فضای مجازی... از جمله مهمترین برنامه های شرکت آبفا استان ایلام در هفته حجاب و عفاف می باشد.

مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اشاره به افزایش مصرف آب در زمان شیوع ویروس کرونا افزود:  امسال با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا و لزوم اهتمام بیشتر مردم به بهداشت فردی، میزان مصرف آب به شدت افزایش یافته است بنابراین توجه جدی همگان به مدیریت مصرف آب و برق  ضروری‌تر از گذشته شده است.

وی افزود: نقش زنان در مدیریت مصرف انرژی نقشی کلیدی است و این زنان هستند که می‌توانند نقطه شروع اصلاح الگو باشند و با طرح الگوی مناسب برای مصارف خانگی، الگویی فراگیر را در جامعه مطرح کنند.

خانم شیر خانی گفت: زنان جامعه اسلامی باید آگاهی خود را نسبت به مصرف درست و بجای انرژی افزایش دهند و آموزش‌های لازم را در این زمینه فرا گیرند.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها