X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان در برنامه افق روشن سیمای مرکز ایلام

۴ تير ۱۳۹۹ ساعت:1:22:19عصر

حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان در برنامه  افق روشن سیمای مرکز ایلام

در چهارمین روز از هفته صرفه جویی در مصرف آب، مدیر عامل شرکت آبفا استان ایلام با حضور در برنامه افق روشن سیمای مرکز ایلام ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه آب رسانی در سطح استان، لزوم توجه شهروندان به مدیریت صحیح مصرف آب را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان؛ مهندس نوراله تیموری با اشاره به پروژه ها و طرحهای در دست اقدام شرکت، گفت: با اجرای این پروژها، آینده خوبی برای آب روستاها و شهرهای استان قابل پیش بینی است‌.

وی ادامه داد : گرم شدن زود هنگام هوا، شیوع ویروس منحوس کرونا، مصرف بالای آب توسط کولرهای آبی و عدم رعایت درست مصرف کردن آب از چالش های شرکت در این مدت بوده است که باعث افزایش 20درصدی مصرف آب در سطح استان گردیده است .

مهندس تیموری تصریح کرد : ظرفیتی بیش از این برای تامین آب شهر ایلام وجود ندارد چراکه بیش از حد توان خط انتقال آب از سد به شهر ایلام در حال بهره برداری هستیم و هر آن امکان دارد ضمن ورود خسارت به این خط، آب شهر ایلام قطع شود .

وی افزود : به دلیل توپوگرافی خشن استان، گران ترین آب را در سطح کشور داریم به طوری که قیمت تمام شده تولید آب به ازای هر مترمکعب در استان 2000 تومان و فروش آن به شهروندان 800 تومان است و از این لحاظ شرکت آب و فاضلاب استان یک شرکت زیانده در بحث تولید و فروش آب به شمار می آییم.

مدیرعامل آبفا استان به بیان اینکه 100 درصد جمعیت شهری و 99 درصد جمعیت روستایی استان تحت پوشش خدمات آب و فاضلاب استان هستند ، افزود : از 210 هزار مشترک آب در استان، 152 هزار مشترک شهری و 58 هزار مشترک روستایی تشکیل می دهد و در این راستا جایگاه اول کشور را به خود اختصاص داده ایم .

مهندس تیموری مهمترین پروژه های شرکت در حوزه فاضلاب ، اجرای ارتقای تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام، اجرای 44 کیلومتر شبکه جمع آوری و 12000 فقره انشعاب فاضلاب در سطح شهر ایلام، اجرای 25 کیلومتر شبکه جمع آوری و 7600 فقره انشعاب فاضلاب در سطح شهر ایوان، اجرای 28 کیلومتر شبکه جمع آوری و 3200 فقره انشعاب فاضلاب در سطح سربله، اجرای 11 کیلومتر شبکه جمع آوری و 4800 فقره انشعاب فاضلاب در سطح شهر دره شهر ، طرح فاضلاب روستای ارمو، و... برشمرد

مدیرعامل شرکت آبفا استان مهمترین پروژه های شرکت در حوزه آب ، را شامل طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی،   طرح آبرسانی به بدره، طرح بهسازی چشمه های گل گل و اصلاح خط انتقال آن و آبرسانی به بازارچه مرزی چیلات، طرح تامین آب روستاهای شهر چوار از محل مجتمع مورت، و..  دانست و تاکید کرد: با بهره برداری از این پروژه ها در آینده نزدیک، شاهد انقلابی در ارائه خدمات آب و فاضلاب به مردم استان خواهیم بود.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها