X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

چشمه‌های آب چهار روستا از توابع شهرستان هلیلان بهسازی شدند

۷ تير ۱۳۹۹ ساعت:11:52:06صبح

با بهسازی چشمه های آب، مشکل کم آبی چهار روستا؛ تخم بلوط علیا و سفلی، ظاهروند علیا و سفلی از توابع شهرستان هلیلان رفع گردید.
چشمه‌های آب  چهار  روستا از توابع شهرستان هلیلان بهسازی شدند

با بهسازی چشمه های آب،  مشکل  کم آبی  چهار  روستا؛ تخم بلوط علیا و سفلی، ظاهروند علیا و سفلی از توابع شهرستان هلیلان رفع گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان با بیان  این خبر گفت:  با توجه به عزم این شرکت  برای رفع مشکل کمبود آب، مناطق روستایی،  بازسازی چشمه های تخم بلوط علیا و سفلی، ظاهروند علیا و سفلی در دستور کار قرار گرفت.

مهندس تیموری  افزود: این روستاها ی جمعیتی بالغ بر ۱۳۰۰نفر دارند و امیدواریم با بازسازی چشمه و  اجرای خط انتقال ،  شاهد بهبود شرایط کیفی و پایداری  آب در این روستاها باشیم.

وی گفت: با اقدامات انجام پذیرفته از سوی این شرکت آب شرب سالم و بهداشتی به شبکه توزیع آب این روستاها  تزریق و جریان آب جهت شرب اهالی برقرار شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یادآور شد: پس از یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب، توسعه خدمات بخش روستایی و ارتقاء شاخص‌های آبرسانی در این مناطق جزو اولویت‌های شرکت آب و فاضلاب استان قرار گرفته است.


چشمه‌های آب  چهار  روستا از توابع شهرستان هلیلان بهسازی شدند
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها