X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بازدید مدیرعامل آبفا ایلام از خبرگزاری های ایسنا، ایرنا و فارس مرکز استان

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت:8:19:31صبح

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفاتر خبرگزاری های ایسنا و ایرنا و فارس مرکز استان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف دفتر این رسانه ها و دیدار با رئیس و خبرنگاران آنها گزارشی از عملکرد شرکت آبفا ارائه کرد.
بازدید مدیرعامل آبفا ایلام  از خبرگزاری های ایسنا، ایرنا و فارس مرکز استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، دکتر تیموری  در دیدار، با تقدیر از مجموعه خبرگزاری استان  به جهت تلاش در امر آگاهی بخشی بیان کرد: اصحاب رسانه می توانند کمک رسان و همراه موثری برای دستگاه های خدمات رسان باشند و البته تاکنون در این زمینه با آبفا استان همکاری قابل قبولی

 د اشته اند.

وی با اشاره به اینکه موضوع کمبود آب؛ یکی از مهم ترین مشکلات پیش روی آبفا استان  است تصریح کرد: رسانه ها می توانند نقش موثری در آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات اقشار مختلف مردم در این زمینه داشته باشند تا به تبع آن مردم در زمینه مصرف بهینه آب همکاری بیشتری داشته باشند.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام  افزود: نقش موثر رسانه ها در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه آب بی بدیل است به همین دلیل انتظار می رود خبرگزاری ها و اصحاب رسانه همچنان در کنار آبفا به ترویج این موضوع کمک کنند.

وی با بیان اینکه فرهنگ‌سازی الگوی مصرف از اولویت های این شرکت است، اظهار داشت: در این راستا استفاده از توان و مشارکت رسانه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

اعم صحبت های روسای خبرگزاری های فوق تاکید بر این نکته است، رسانه ها  بستر مناسبی برای ارائه عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌ها است و این امر از طریق تعامل دوسویه می‌تواند بهتر انجام بگیرد وحاصل آن شفافیت عملکرد و  تنویر افکار عمومی نسبت به دستگاه مربوطه است.

در پایان این بازدیدهای مدیر عامل آبفا با اهدا هدایای از زحمت این عزیزان تقدیر نمود.


بازدید مدیرعامل آبفا ایلام  از خبرگزاری های ایسنا، ایرنا و فارس مرکز استان

بازدید مدیرعامل آبفا ایلام  از خبرگزاری های ایسنا، ایرنا و فارس مرکز استان
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها