X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

دیدار مدیرعامل آبفا استان ایلام با پرسنل امور آبفای شهرستان دره شهر

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت:10:33:00صبح

دیدار مدیرعامل آبفا  استان ایلام  با پرسنل امور آبفای شهرستان دره شهر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  با پرسنل امور آبفای شهرستان دره شهر دیدار و  از تلاش مدیر و کلیه پرسنل این شهرستان در جهت فعالیتهای انجام شده تشکر کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان  ایلام ، مهندس تیموری  در یک فضای صمیمی با کارکنان امور آبفای شهرستان دره شهر به گفتگو نشست و با قدردانی از زحمات پرسنل، کارگران و گروه های حوادث و اتفاقات این شهر  با تأکید بر لزوم ارزش و احترام به منابع انسانی و شرافت کاری گفت: منابع انسانی هر شرکت بالاترین سرمایه آن شرکت محسوب می شوند و با احترام و ارزش به منابع انسانی، موفق به سلامت اداری و اجرای طرح تکریم خواهیم بود.

مدیرعامل آبفای استان ایلام  با بیان اینکه کاهش هزینه و افزایش درآمد از جمله اولویت های شرکت است و همکاران بایستی اهتمام ویژه ایی داشته باشند افزودند: برای رشد و ارتقای شرکت، باید همه دست به دست دهیم ودر راستای اعتلای شرکت وخدمات رسانی به مردم بیش از گذشته فعالیت کنیم.

وی ارائه پیشنهادها و راهکارهای اصلاحی توسط کارکنان را مفید دانست و خواستار ارائه پیشنهادات و نظرات توسط همکاران جهت پیشبرد اهداف شرکت شد

لازم بذکر است که در این دیدار پرسنل شهرستان  به بیان مسائل و مشکلات و نقاط ضعف و قوت حوزه کاری خود پرداختند و مدیرعامل شرکت به سؤالات مطروحه پاسخ گفت.


دیدار مدیرعامل آبفا  استان ایلام  با پرسنل امور آبفای شهرستان دره شهر
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها