X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

دیدار مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام با فرماندار شهرستان آبدانان

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت:9:55:27صبح

دیدار مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام با فرماندار شهرستان آبدانان

مدیر عامل آبفا استان ایلام در دیدار با  فرماندار شهرستان آبدانان گفت: مشکل افت فشار آب در منطقه شهید رجایی شهر آبدانان  با استفاده از چاه آب روستای «گند آب» و اجرای سه کیلومتر خط انتقال موضوع حل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب شهرستان آبدانان، مدیر عامل آب و فاضلاب استان با فرماندار شهرستان آبدانان  دیدار و گفتگو نمود.

مهندس تیموری در این دیدار،  گزارشی از وضعیت آب شهرستان،  نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا،  نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها را ارایه کرد.

در این دیدار مهندس تیموری خواستار همکاری فرمانداری درخصوص افزایش تخصیص  اعتبار برای حل مشکلات آب شهر شدند و گفت: شرکت های خدمات رسان مانند آب و فاضلاب در هر شرایطی چه اعتبار باشد و چه نباشد باید به فعالیت های  خود ادامه  دهند و برای تسریع در کار اتمام پروژهای آبرسانی در این شهر  مساعدت و همکاری در زمینه افزایش اعتبارات  لازم است

وی در بخش از صحبت های خود به اقدامات شرکت جهت رفع مشکل  افت فشار آب در منطقه شهید رجای شهر اشاره و بیان داشتند: با استفاده از چاه آب روستای «گند آب» و اجرای سه کیلومتر خط انتقال مشکل  افت فشار آب این منطقه  حل خواهد شد.

مراد حاصلی فرماندار شهرستان آبدانان ضمن قدردانی از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در جهت پیشبرد پروژه های آب در سطح این شهر اعلام نمودند.

 

 

 


دیدار مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام با فرماندار شهرستان آبدانان
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها