X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

رفع مشکل آب ساکنین هانیوان واقع در پشت کمربندی شمالی شهر ایلام

۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت:1:48:06عصر

رفع مشکل آب ساکنین هانیوان واقع در پشت کمربندی شمالی شهر ایلام

در بازدید نماینده مجلس در شورای اسلامی و شهردار ایلام از منطقه هانیوان واقع در کمربند شمالی شهر ایلام مدیر عامل ابفا بر رفع مشکل آب این منطقه تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، بمنظور بررسی مسایل و مشکلات منطقه هانیوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شهردار ایلام بهمراه مدیر عامل ابفا از این شهرک بازدید نمودند.

مهندس تیموری با اشاره به اهتمام این شرکت جهت رفع مشکل اب  این شهرک بیان داشت: با اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته  ظرف یک هفته اینده مشکل اب این شهرک رفع خواهد شد اما جهت تامین اب بلند مدت ان ساخت مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی در بالادست شهرک در دستور کار است که انشالله با حمایت مسولین و تلاش در جهت تامین اعتبار آن کار اجرای ان آغاز خواهد شد

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید از پیگیری جدی برای رفع قانونی و موانع خدمات رسانی به آنها خبر داد.

علی اکبر بسطامی اظهار داشت:  مانع قانونی جلوگیری از خدمات رسانی شهرداری و دیگر ادارات عدم ابلاغ مصوبه طرح جامع شهر و الحاق مناطق حاشیه به شهر ایلام عنوان کرد و اضافه کرد: در اسرع وقت از طریق وزارتخانه های مرتبط به صورت قانونی پیگیر رفع مشکلات این مردم که عموما از اقشار ضعیف و آسیب پذیر هستند، خواهم بود.

وی لازمه حل دغدغه این مردم، همکاری دستگاه های متعدد از قبیل؛ شهرداری، آبفا، شرکت توزیع برق، شرکت گاز، شرکت مخابرات، راه و شهرسازی برشمرد و خاطر نشان کرد: تاکنون اگرچه شهرداری و دیگر ادارات خدماتی ارائه کرده اند اما به دلیل موانع قانونی سطح اختیارات و کیفیت بخشی خدمات توسط این سازمان ها محدود بوده لذا تمام توان خویش را برای برداشتن موانع قانونی خدمات رسانی به این مردم به کار خواهم گرفت.

وی با تقدیر از جدیت مدیریت و مجموعه ابفا جهت رفع مشکلات این شهرک در  خصوص  پیگیری جذب اعتبارات لازم جهت تکمیل هر چه سریع تر این پروژه ، قول مساعدت داد.


رفع مشکل آب ساکنین هانیوان واقع در پشت کمربندی شمالی شهر ایلام

رفع مشکل آب ساکنین هانیوان واقع در پشت کمربندی شمالی شهر ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها