X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

سرپرست امور آب وفاضلاب شهرستان بدره معرفی شد

۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت:2:15:09عصر

سرپرست امور آب وفاضلاب شهرستان بدره معرفی شد

طی حکمی از سوی مهندس تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ،  آیت اله صفرخانی به عنوان سرپرست  امور آب و فاضلاب شهرستان بدره، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مراسم معارفه مدیر امور آبفای شهرستان بدره با حضور فرماندار ، قائم مقام شرکت، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی شرکت در محل فرمانداری شهرستان بدره برگزار شد.

در این جلسه ابتدا قائم مقام  شرکت پیرامون برنامه ها و اهداف شرکت مطالبی را عنوان نمودند .

مهندس حسنی با اشاره به یکپارچگی شرکت های آب و فاضلاب اظهار داشت: تغییر و تحولات در حوزه انتصاب مدیران بدلیل تغییر تاکتیک است و هدف از آن اصلاح روشهای انجام کار و بهبود روند اجراست.

وی افزود: تغییرات باعث پویایی خواهد شد و از تحولات جدید انتظار بهبود روند در ارائه خدمات است و با همکاری و همیاری مجموعه و مشخص شدن هدف به آن خواهیم رسید.

در ادامه  مراسم  معارفه مدیر امور آبفای شهرستان بدره، دکتر آزادی  فرماندار بدره نیز  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان شرکت، اظهار داشت؛  شرکت آب و فاضلاب از جمله دستگاههای خدمت رسانی است که در تعامل و ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد که  خوشبختانه  مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب در این زمینه به خوبی عمل نموده اند، که جای تقدیر و تشکر دارد.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها