X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

با حضور مدیر عامل جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت:12:45:51عصر
با حضور مدیر عامل جلسه کمیسیون توسعه مدیریت  شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

تقویت و رفع مشکل نیروهای عملیاتی شرکت،انجام تصمیم گیری ها در کمیته های تخصصی،  آموزش مستمر و توانمند سازی نیروها و... از جمله موضوعاتی بود که در جلسه کمیسیون توسعه مدیریت  شرکت آب و فاضلاب استان ایلام مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این نشست ابتدا مدیر عامل شرکت  ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسنی، این جلسه را بیشتر حول دو موضع اقدامات شرکت جهت تامین آب زوار و همچنین بحث شکستگی خط انتقال آب گل گل دانست بیان داشت: فلسفه تشکیل این جلسات تعامل، همفکری و گفتمان فی مابیم مدیران است تا در کنار هم و با شنیدن نظرات یکدیگر، بتوانیم  به نحو شایسته تری تصمیماتی عملیاتی را اخذ کنیم.

مهندس مظاهری در موضوع اربعین  با اشاره به فعالیت های صورت گرفته جهت تامین آب زوار بیان داشت: شرکت آبفای استان  ایلام تمام توان را خود جهت تامین آب زوار  اربعین حسینی بکار گرفته  اقدامات بسیار خوبی دراین راستا  انجام داده است اما نارسایی های هم مشاهد شد که باید تلاش شود در سال آیند این نواقص مرتفع شود.

وی در مورد شکستگی خط انتقال آب گل گل گفت: جهت رفع این مشکل باید تصمیم اساس و  اصولی گرفته شود در جریان این شکستگی نیروهای عملیاتی شرکت علیرغم شرایط نامساعد جوی و بارندگی  و تاریکی هوا با 12 ساعت کار مداوم توانستند  این شکستگی را رفع نمایند

مدیر عامل شرکت آبفای استان ایلام  افزود: تعمیرات و نگهداری تأسیسات باید به صورت همیشگی و صحیح اجرا شود تا در مواقع بروز بحران مشکلات به سرعت برطرف شود.

وی همچنین به تهیه برنامه اقدام در شرایط اضطراری  اشاره کرد و افزود: برنامه شرایط اضطراری برای همه تاسیسات باید تعریف شود و در موارد برجسته به صورت تابلو در محل تاسیسات نصب شود.

 

مهندس مظاهری ، توصیه های دیگری خطاب به مدیران شرکت داشتند از جمله:   تقویت و رفع مشکل نیروهای عملیاتی، آموزش نیروها ،انجام تصمیم گیری ها در کمیته های تخصصیو رعایت نظم و انضباط اداری.

در پایان معاونین و مدیران ستادی آبفای استان به   ارائه گزارش های تحلیلی وارائه پیشنهاداتی در  حوزه تحت پوشش خود پرداختند

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها