X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آبفای شهری استان ایلام برگزار شد

۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت:8:46:48صبح

مراسم تودیع و معارفه  ذیحساب شرکت آبفای شهری استان ایلام برگزار شد

با حضور مدیر عامل شرکت آبفای استان، مدیرکل دارائی و امور اقتصادی استان و معاونین شرکت مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان، در این جلسه مهندس مظاهری  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از  زحمات رستمی ذیحساب سابق گفت: این شرکت علیرغم تمامی مشکلات موجود همیشه سعی کرده در جهت شفافیت عملکرد حرکت و چیزی خارج از قانون نداشته و تایید صورت های مالی شرکت نیز گواه بر این امر می باشد.

مدیر عامل شرکت با بیان اینکه باید تلاش کنیم اعتباراتی که به سختی برای استان می آید جذب شوند گفت:  با توجه به فعالیت های گسترده حوزه آب و فاضلاب  انتظار  همکاری بیشتر و پیشنهاد راهکارهای مالی جهت حل مشکلات شرکت توسط ذیحساب وجود دارد.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان ایلام در ابتدای این دیدار با مهم شمردن نقش ذیحساب در شرکت های خدمات رسان از قبیل آب و فاضلاب بیان داشت: هدف همه ما خدمت است و امیدواریم  در سایه این همکاری ها بیش از پیش شاهد  بهبود و ارتقاء خدمات رسانی به مردم باشیم.

در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات رستمی ذیحساب سابق آبفای استان تقدیر و  ابراهیمی به عنوان ذیحساب شرکت آب و فاضلاب ایلام منصوب شد.


مراسم تودیع و معارفه  ذیحساب شرکت آبفای شهری استان ایلام برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه  ذیحساب شرکت آبفای شهری استان ایلام برگزار شد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها