X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت نیرو در استان ایلام برگزار گردید

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت:12:28:08عصر

جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت نیرو در استان ایلام برگزار گردید

جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت نیرو در استان ایلام با حضور سیدیعقوب مرادی مشاور وزیر و مسئول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو و اعضای شورای انسجام بخشی و ستاد اربعین صنعت آب و برق استان ایلام به میزبانی شرکت آبفای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این نشست که به منظور هماهنگی هرچه بیشتر بین شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان ایلام در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی(ع) انجام شد، از اقدامات صورت گرفته و زیرساخت های فراهم شده توسط این شرکت ها قدردانی و اقدامات در دست انجام و مشکلات احتمالی پیش رو بررسی شدند.

سیدیعقوب مرادی مشاور وزیر و مسئول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو ضمن تشکر از مدیران عامل و دست اندرکاران ستاد اربعین وزارت نیرو در استان ایلام با بیان اینکه کاری که در حوزه خدمات رسانی به زائران اربعین انجام می شود، بزرگ، ماندگار و ارزشمند است، گفت: آبرسانی و برق رسانی به مردم فی نفسه کار بسیار مقدسی است و خاصه اینکه برای خدمت به زائران امام حسین(ع) باشد.

مرادی اظهار داشت : وضعیت مرز مهران امروز نسبت به چند سال پیش بسیار تغییر کرده است و بخش عمده ای از کارهای زیرساختی این مسیر مانند روشنایی معابر و پارکینگ ها و خط انتقال آب انجام شده است .

مشاور وزیر نیرو و مسئول بازسازی عتبات عالیات وزاررت نیرو خاطرنشان ساخت : امسال علیرغم اینکه دغدغه افزایش 40 درصدی ترددها از مرز مهران را داریم اما کوله باری از تجربه سالیان گذشته را نیز داریم و امیدواریم بتوانیم به نحو شایسته از عهده این مهم برآییم.

وی افزود: کارهایی که در استان ایلام  در زمینه ایجاد زیرساخت ها و تأمین آب و برق موکب ها و زائران اربعین انجام شده است بی نظیر و سرمایه ماندگاری است و خوشبختانه امسال کارها در این استان منسجم تر و با سرعت بیشتری انجام شده است که جای تقدیر دارد.

وی بر اطلاع رسانی مطلوب و مستندسازی اقدامات و پتانسیل های خدمات رسانی به زائران در استان  ایلام  و ساختارمندی برنامه ها و اقدامات اربعین تأکید کرد.

در ادامه این جلسه مهندس مظاهری رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان ایلام و رئیس ستاد عتبات عالیات اربعین حسینی(ع) سال 98 صنعت آب و برق در استان ایلام ضمن خیر مقدم به مهمانان و حاضرین در جلسه و با اشاره به آمادگی صنعت آب و برق استان برای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) گفت: صنعت آب و برق استان آمادگی کامل برای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی را دارد و تمهیدات لازم برای این رویداد جهانی اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب شهری در کنار شرکت آبفا روستای و شرکت توزیع برق  و سایر استان های معین دوشادوش یکدیگر سعی در ارایه بهترین خدمات به زوار خواهند داشت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام با اشاره به استفاده از تجربیات سال های گذشته در آبرسانی به زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: طبق پیش بینی های صورت گرفته تعداد زوار افزایش خواهد داشت ، اما مشکلی در تامین آب مواکب و زوار قطعا وجود نخواهد داشت.

وی افزود: علاوه بر فعالیت های گسترده ای که جهت تامین آب مهران صورت گرفته 45  دستگاه تانکر آبرسانی سیار کار آبرسانی به زایرین را انجام خواهند داد و همچنین اکیپ های تعمیرات نیز در منطقه مهران مستقر شده اند تا انشعابات تخریب شده را مجددا کارگزاری کرده و مواکب در ایام رویداد بزرگ و جهانی پیاده روی اربعین هیچ گونه مشکلی در تامین آب نداشته باشند.

وی خاطرنشان ساخت: با عنایت به تلاش های شبانه روزی صنعت آب استان و با حمایت های مسوولین ذیربط در سطح کشور و با توسل به سیدالشهداء همچون سال های گذشته بهترین خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) را شاهد خواهیم بود.

در ادامه این جلسه دیگر مدیران عامل شرکت های تابعه وزارت نیرو در ایلام، هر یک به تفصیل گزارشی از فعالیتهای حوزه کاری خود را ارائه نمودند و آمادگی خود را برای خدمات رسانی به زائرین اعلام کردند


جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت نیرو در استان ایلام برگزار گردید

جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت نیرو در استان ایلام برگزار گردید
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها