X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

استقرار یک دستگاه آزمایشگاه سیار کنترل کیفیت بهداشت آب در مرز مهران

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت:11:33:46صبح
استقرار یک دستگاه آزمایشگاه سیار کنترل کیفیت  بهداشت آب در مرز مهران

به منظور بررسی و کنترل مستمر آب شرب زائرین اربعین حسینی یک دستگاه آزمایشگاه سیار در منطقه مرزی مهران مستقر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل آبفای استان ایلام گفت: به منظور بررسی و کنترل مستمر آب شرب زائرین اربعین حسینی یک دستگاه  آزمایشگاه سیار در منطقه مرزی مهران مستقر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل آبفای استان ایلام با اشاره به اینکه کنترل کیفیت به صورت مستمر توسط آزمایشگاه های سیار مستقر در مرز مهران بعمل می آید بیان داشت: آزمایشگاه این شرکت نیز بطور شبانه روزی با اعزام و استقرار کارشناسان کنترل کیفی و آزمایشگاه ستاد شرکت  پایش کیفی لازم را جهت کنترل پارامترهای آب شرب بعمل می آورد، ضمناً اکیپ های دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محل مستقر و تغییرات کیفی آب شرب را در منطقه مرزی مهران رصد می نمایند.

مهندس مظاهری افزود: تاکنون با توجه به کنترلهای بعمل آمده توسط دستگاههای نظارتی، هیچ گونه مشکل کیفی در تامین آب شرب زائرین اربعین حسینی گزارش نگردیده است.

وی یادآور شد:جهت ارتقا سطح سلامت و رفاه زوار اربعین حسینی در مسیر و پایانه  مرزی مهران این شرکت اقدام به  آبرسانی به چشمه های حمام های صحرایی و سرویس های بهداشتی ثابت و سیار  از پل زائر تا پایانه مرزی نموده است.


استقرار یک دستگاه آزمایشگاه سیار کنترل کیفیت  بهداشت آب در مرز مهران
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها