X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

توزیع آب بسته‌بندی بین زائران اربعین در مرز مهران

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت:11:25:38صبح
توزیع آب بسته‌بندی بین زائران اربعین در مرز مهران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: خط تولید آب آشامیدنی بهداشتی و بسته بندی شده در گذرگاه مرزی مهران دایر شد و روزانه تقریبا 60 هزار آب بسته‌بندی شده بین زوار در شهرستان مهران توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام : این شرکت آماده خدمات‌رسانی به زائران اربعین بوده و تمام امکانات خود را در این زمینه بسیج کرده است.

وی افزود: هم‌اکنون آب مورد نیاز زوار و تمامی موکب‌ها، سرویس‌های بهداشتی و سایر کاربری‌های موجود در مرز مهران تامین شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بیان کرد: توزیع آب بسته‌بندی از تاریخ  11 مهرماه در مرز مهران آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود روزانه ۶۰ هزار آب بین زائران توزیع شود.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ۲ بخش زیرساختی و خدماتی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران خدمات رسانی می کند.

مهندس مظاهری ادامه داد: مهمترین خدمات شرکت آب فاضلاب شهری ایلام در ایام اربعین در مرز مهران، پیگیری و راه‌اندازی چاه‌های شماره 1و 2 اربعین شهرستان مهران، خرید، نصب و راه‌اندازی سامانه کلر زنی به همراه کانکس مربوطه در چاه شماره 1 اربعین، استقرار و راه‌اندازی 4 دستگاه دیزل ژنراتور تولید برق اضطراری در محل چاه های آب شرب مهران و پایانه مرزی مهران، آماده‌سازی، زیرسازی، بیس و شن‌ریزی محوطه قرارگاه اربعین، تخلیه، نظافت و شستشوی کامل سوله‌های مرکزی قرارگاه اربعین، استقرار و نصب دستگاه‌های بسته‌بندی آب شرب در محل قرارگاه اربعین و ... عنوان کرد.

وی تاکید کرد: هیچ مشکلی برای تامین آب شرب و مسائل بهداشتی زائران اربعین وجود نخواهد داشت و مانند سال‌های گذشته شرکت آب و فاضلاب در تمام این ایام پای کار خواهد بود.


توزیع آب بسته‌بندی بین زائران اربعین در مرز مهران
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها