X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

تقدیر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام از اعضای تیم فوتسال باشگاه شرکت

۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت:8:21:20صبح
تقدیر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام  از اعضای تیم فوتسال باشگاه شركت

مدیر عامل شرکت آبفای استان از اعضای تیم فوتسال شرکت، که به  مقام قهرمانی مسابقات فوتسال، گرامی داشت  هفته ی استاندارد در بین ادارات منطقه سه ایلام  رسیده  بود،  تقدیر بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مهندس مظاهری در این مراسم ضمن تبریک به اعضای تیم فوتسال شرکت، بر حضور تیم های ورزشی شرکت در مسابقات مختلف، بویژه وزارت نیرو تأکید و کسب افتخارات ورزشی را  عامل مهمی در اعتلای نام شرکت دانست.

وی گفت: امر ورزش به این دلیل که در بین همکاران وحدت، همدلی و همگرایی بیشتری ایجاد می کند، جزء برنامه های اصلی شرکت است و علیرغم محدودیت های مالی سعی می شود حوزه ورزش و تربیت بدنی مورد   حمایت و پشتیبانی ویژه قرار گیرد.

مهندس مظاهری ادامه داد: ورزش موجب تمرین کار تیمی و گروهی در بین کارکنان شرکت می شود و می تواند هم ضامن سلامتی و هم نوعی آموزش انجام کار جمعی باشد.

در پایان این مراسم،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از اعضای تیم فوتسال شرکت با اهدای لوح تقدیر، قدردانی نمود.

 لازم بذکر است مسابقات فوتسال گرامی داشت هفته استاندارد با حضور تیمهای از ادارات منطقه 3 شهر ایلام برگزار و تیم فوتسال شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام به مقام اول این مسابقات دست پیدا کرد

همچنین گفتنی است کمیته ورزش شرکت آب و فاضلاب استان همه ساله در مناسبتهای ملی و مذهبی مسابقاتی را در رشته های مختلف ورزشی در سطح شرکت برگزار می کند که با استقبال خوبی همراه می باشد.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها