X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

با اجرای 4 کیلومتر خط انتقال چاه های جدید الاحداث شهر ایلام، مشکل کم آبی شهرک شهید کشور برطرف گردید

۴ دی ۱۳۹۸ ساعت:1:01:14عصر
با اجرای 4 کیلومتر خط انتقال چاه های جدید الاحداث شهر ایلام، مشکل کم آبی شهرک شهید کشور برطرف گردید

با اجرای چهار کیلومتر خط انتقال آب چاههای جدید الاحداث بلوار خرمرودی، سازمان فنی و حرفه ای، افت فشار آب در مناطقی شهر ایلام از جمله شهرک شهید کشوری(سرطاف) پیچ آشوری و مجتمع تندگویان و...برطرف گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مدیر امور آبفای شهر ایلام  با اعلام این خبر گفت: سال گذشته به منظور تامین آب شرب مورد نیاز مشترکین شهر  و با هدف افزایش کیفیت دو حلقه چاه در بلوار خرمرودی، سازمان فنی و حرفه ای حفاری و تجهیز گردید.  

مهندس دوستمحمدی افزود: امسال با  حمایت های مدیر عامل محترم شرکت و با تلاش مجموعه عوامل اجرای آبفای شهر ایلام ، عملیات خط انتقال آب چاه های مذکور  بطول تقریبی چهار کیلومتر  با اقطار250 و 200 میلیمتر  اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این پروژه مشکل افت فشار آب در مناطقی از جمله شهرک شهید کشوری(سرطاف) پیچ آشوری و مجتمع تندگویان و...رفع گردید یادآور شد: منابع تامین آب شهر ایلام محدود است اما چیزی که اهمیت دارد درست مصرف کردن و نهادینه کردن فرهنگ مدیریت مصرف آب در جامعه  است چرا که موضوع مدیریت مصرف به عنوان یک مسئله مهم و حیاتی در سراسر جهان به‌ویژه کشورهایی همچون ایران که با بحران کم‌آبی دست ‌و پنجه نرم می‌کنند شناخته شده و مربوط به فصل خاصی نیست و باید در تمام ایام سال مورد توجه قرار گیرد.

مدیر امور آبفای شهر ایلام در پایان ابراز امیدوار نمود با همیاری و مدیریت مصرف آب از سوی شهروندان عزیز شاهد کاهش قطعی آب در شهر ایلام باشیم.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها