X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

توسعه 920متر شبکه آب در شهر ملکشاهی

۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت:9:44:12صبح

توسعه  920متر شبکه آب در شهر ملکشاهی

ظرف یکماه گذشته و در راستای توسعه شبکه آب و بهره مندی مردم از آب شرب، امور آبفای شهر ملکشاهی  اقدام به لوله گذاری و توسعه 920 متر شبکه آبرسانی در نقاط مختلف این شهر  به صورت امانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر امور آب و فاضلاب شهر ملکشاهی با اشاره به اینکه توسعه شبکه آب ملکشاهی  در دستور کار است، گفت: به منظور از مدار خارج کردن شبکه فرسوده قدیمی، مدیریت شبکه توزیع، همچنین از بین بردن انشعابات غیر مجاز، عوامل اجرای این امور با رعایت کامل استانداردهای لازم، اقدام به لوله گذاری و اصلاح 920 متر شبکه آبرسانی به صورت امانی نمود.

صمیمی افزود:برای اجرای شبکه توزیع  از لوله های پلی اتیلن با قطار 110 میلی متر بطول 420 متر و لوله پلی اتیلن 63 بطول 500 متر استفاده شده که  با اجرای آن  انشعابات آب این مناطق نیز  استاندار سازی گردید.

وی با بیان اینکه  این عملیات افزایش رضایت شهروندان و ارتقاء سطح خدمت رسانی را در پی خواهد داشت  در پایان از همه مشترکین درخواست نمود که با توجه به آغاز فصل سرد سال نسبت به پوشش و عایق نمودن کنتور و لوله انشعاب خود اقدام نمایند تا بر اثر سرما و یخ زدگی از شکستگی و متحمل شدن هزینه جلو گیری بعمل آورند


توسعه  920متر شبکه آب در شهر ملکشاهی

توسعه  920متر شبکه آب در شهر ملکشاهی

توسعه  920متر شبکه آب در شهر ملکشاهی
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها