X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

تقدیر مدیرعامل شرکت از کارکنان معاونت بهره برداری شرکت

۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت:2:16:12عصر

تقدیر مدیرعامل شرکت از کارکنان معاونت بهره برداری شرکت

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام طی مراسمی از  کارکنان معاونت بهره برداری شرکت که در اولین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی بهره برداری شرکت های آب و فاضلاب  بلوک غرب کشور در شهر همدان حائز رتبه دوم شده بودند تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مهندس مظاهری در این مراسم با ابراز خشنودی از کسب این موفقیت بیان  داشت:  امسال با تلاش، تعهد و همدلی خانواده سخت کوش شرکت آب و فاضلاب استان ایلام توانستیم بر مشکلات غلبه کنیم و خدمات رسانی پایدار به مردم بویژه در ایام اربعین حسینی(ع)را به بهترین شکل ارائه دهیم.

وی افزود: تلاش و اراده کارکنان خدوم شرکت در انجام وظایف، موفقیت های اخیر شرکت را رقم زد و  بدین ترتیب انتظار می رود در سالهای آینده با حفظ ویژگی هایی همچون تعهد، تلاش مضاعف، دقت و سرعت در انجام وظایف، الگوی خوبی برای دیگران  نیز باشید.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تاکید نمود: اولویت ما توجه به منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان است؛ این امر سب شده که علیرغم کمبودهای مالی که آن با مواجه هسیتم دوره آموزشی مختلف برگزار و در جشنواره ها و مسابقاتی در سطح کشور برگزار می شود حضور داشته باشیم.و  موفقیت های  اخیر نشان دهند برنامه ریزی های مدون و  تلاش و مساعی ارزشمند کلیه کارکنان متخصص و متعهد شرکت آبفای استان در پیشبرد برنامه ها و سیاستها شرکت می باشد.

مهندس مظاهری با اشاره به اینکه توسعه سرمایه انسانی یکی از مهم ترین اهداف راهبردی سازمان های توسعه یافته در عصر حاضر است اظهار داشت: امروزه قدرت سازمان ها را سرمایه مادی، ماشین آلات و تجهیزات رقم نمی زنند، بلکه نیروی انسانی کارآمد و خلاق تعیین کننده قدرت و توان رقابتی سازمان هاست.

در پایان این جلسه مدیر عامل شرکت با اهداء لوح سپاس از کارکنان معاونت بهره برداری تجلیل بعمل آورد.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها