X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

در پنجمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت ؛ افتتاح پروژه آبرسانی به پردیس دانشگاه فرهنگیان ایلام

۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت:10:10:55صبح
در پنجمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت ؛ افتتاح پروژه آبرسانی به پردیس دانشگاه فرهنگیان ایلام

در پنجمین روز از هفته دولت، پروژه آبرسانی به پردیس دانشگاه فرهنگیان ایلام با حضور معاون عمرانی  استانداری ایلام، فرماندار ایلام  ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب و جمعی از مسئولین استان  به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مهندس مظاهری مدیر عامل شرکت آبفای استان  ایلام در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، در خصوص این طرح گفت:

پروژه اتصال دانشگاه فرهنگیان ایلام به شبکه آب شرب شهری در تیرماه امسال  آغاز گردید و با همت و تلاش جهاد گونه کارکنان خدوم آب و فاضلاب امروز شاهد بهره برداری و آبرسانی به این پردیس هستیم.

وی یادآور شد: این پروژه  با هدف  تامین آب شرب مورد نیاز و پایدار پردیس دانشگاه فرهنگیان با  لوله گذاری خط انتقال بطول 1600 متر با استفاده از لوله های از جنس پلی اتیلین و فلزی و با اقطار 90 و 150 میلیمتر  اجرا گردد. 

معاون عمرانی استانداری ایلام نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و کارکنان شرکت، خدمات رسانی شرکت آب و فاضلاب استان در استان را خوب توصیف کرد و گفت: دولت نیز برای انجام طرح های ضروری بویژه طرح های آبرسانی از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد کرد.

در ادامه گراوند فرماندار ایلام ضمن قدردانی از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان این پروژه یکی از مطالبات بحق دانشگاه فرهنگیان در سالیان گذشته بود که احمدالله امسال با مساعدت و پیگری مهندس مظاهری مدیر عامل آبفای استان این امر محقق گردید. و بی تردید شرکت آب و فاضلاب از جمله دستگاه های بسیار فعال است که خدمات ارزنده ای به مردم ارائه می دهد.

 


در پنجمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت ؛ افتتاح پروژه آبرسانی به پردیس دانشگاه فرهنگیان ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها