X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی به پیشرفت 68 درصدی رسید

۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت:11:20:56صبح
طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی به پیشرفت 68 درصدی رسید

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از پیشرفت 68 درصدی طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مهندس مظاهری گفت: شرکت آبفای استان با توجه به شرایط ویژه شهر ملکشاهی علیرغم اینکه با تنگناهای مالی رو به رو است تلاش و جدیت دارد هر چه سریعتر ، طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی از سد ایلام را به بهره برداری برساند.

وی افزود: این طرح شامل اجزای مختلفی است که عبارتند از: سه واحد ایستگاه پمپاژ، یک واحد تصفیه خانه آب،30 کیلومتر خط انتقال برق فشار قوی 20 کیلو ولت، 9هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب و 24.5 کیلومتر خط انتقال آب فولادی به قطر 500 میلی متر.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با بین  پیشرفت 68 درصدی این طرح گفت: از بخش های فوق  اقدامات زیر صورت گرفته است:

 ایستگاه پمپاژ شماره یک  بطور کامل اجرا شده و ایستگاه های پمپاژ 2 و 3 و تصفیه خانه آب با پیشرفت خوبی در حال اجرا است. خط انتقال برق فشار قوی بطول 30 کیلومتر بطور کامل اجرا شده است و از 24 کیلومتر خط انتقال آب 18 کیلومتر به اتمام رسیده و از 9هزار متر مکعب مخزن،  7 هزار متر مکعب به اتمام رسیده است

مهندس مظاهری  اظهار  داشت: با راه اندازی تصفیه خانه آب شهر ملکشاهی و  ایستگاههای  پمپاژ بیش از 155 لیتر در ثانیه آب سد ایلام تصفیه شده  و به  مخازن ذخیره بین راهی منتقل و از آنجا وارد مدار توزیع شهر ملکشاهی و روستا های اطراف  خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تصریح کرد: طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی و اجرای پروژه تصفیه خانه آب تحول بزرگی در تامین آب شهر ملکشاهی ایجاد می کند و با بهره برداری از این پروژه دیگر مشکلی در خصوص تامین آب این شهر  و روستا های اطراف  وجود نخواهد داشت.

 


طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی به پیشرفت 68 درصدی رسید

طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی به پیشرفت 68 درصدی رسید
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها