X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

حضور مدیر عامل شرکت آبفای استان در برنامه زنده رادیویی «بهار ایلام»

۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت:2:34:48عصر
حضور مدیر عامل شرکت آبفای استان در برنامه زنده رادیویی «بهار ایلام»

مدیر عامل شرکت آبفای استان ایلام با حضور در برنامه زنده رادیویی «بهار ایلام» ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه آب رسانی در سطح استان لزوم توجه شهروندان به مدیریت صحیح مصرف آب ، علیرغم بارش های مناسب امسال را خواستار شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مهندس مظاهری در ابتدا با اشاره به افزایش بارش نزولات آسمانی در سال جاری گفت: اگر چه بارندگی‌های مناسبی از مهر ماه تاکنون به وقوع پیوسته، اما نباید این گونه تصور شود که کشور از تنش آبی عبور کرده و مردم هم مدیریت مصرف آب را جدی نگیرند.

وی با تاکید بر این‌ مساله که در ایران در تمام بخش‌های مصرفی بیش از حد نرمال جهانی مصرف صورت می‌گیرد، تصریح کرد: باید تدابیری اندیشیده شود تا صرفه‌جویی در مصرف الگوی تمام مردم باشد.

وی یادآور شد: این شرکت هر ساله بخشی از شبکه های فرسوده را تعویض و اصلاح می نماید و امسال نیز براساس برنامه ریزی انجام شده و تخصیص اعتبارات لازم  نسبت به اصلاح شبکه های فرسوده اقدام  خواهد شد.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از کلیه شهروندان عزیز که با شرکت آب و فاضلاب استان کمال همکاری را دارند از آنان خواست با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر  وقوع احتمالی سیل و همچنین احتمالی قطعی و یا بالارفتن کدورت آب نسبت به ذخیره سازی مناسب آب اقدام نمایند.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها