X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

عملکرد امور آب و فاضلاب شهر دره شهر تشریح شد

۹ تير ۱۳۹۸ ساعت:10:59:38صبح
عملکرد امور آب و فاضلاب شهر دره شهر تشریح شد

لوله گذاری آب به طول 1600 متر اقطار،110و63 اینچ فروش  و نصب .104 فقره انشعاب آب ، لوله گذاری شبکه فاضلاب به طول500 متر توسط پیمانکار و نصب 64.فقره انشعاب فاضلاب بخشی از عملکرد سه ماه امور آب و فاضلاب شهر دره شهر است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام ، مدیر امور آبفای شهر دره شهر در تشریح عملکرد سه ماه این امور وی بخش امور مشترکین گفت: در این مدت.104. فقره واگذاری انشعاب آب،64. فقره واگذاری انشعاب فاضلاب، بصورت امانی،16 فقره شناسایی انشعابات غیرمجاز و تبدیل به مجاز هر 16. فقره آن به مجاز، تعویض.31فقره کنتور خراب انجام شده است.

وی افزود: در بخش بهره برداری .1600متر توسعه شبکه آب، اصلاح 12. فقره انشعاب، ، رفع .42.حادثه در شبکه اصلی،..106حادثه در شبکه فرعی  از جمله عملکرد سه ماهه اول سال جاری بوده است.

مدیر امور آبفای دره شهر با اشاره به شستشوی مخازن ذخیره آب شهر  گفت: طی این مدت  علاوه بر  لایروبی و شستشوی مخازن و خطوط انتقال آب شرب به منظور حفظ و اطمینان از امنیت و سلامت بهداشتی آب شهروندان تعداد 270 مورد آزمون کلرسنجی روزانه آب از سطح شهر و .30مورد کلرسنجی روزانه آب از سطح مخازن  انجام گرفته است.

وی در پایان یاد آور شد، با  افزایش دما؛  مصرف آب افزایش چشمگیری داشته  و از عموم مشتریان عزیزمان می خواهیم که با رعایت روشهای صحیح مصرف آب و پرهیز از مصارف بالا به ویژه در روزها و ساعات اوج مصرف ضمن توجه به حفظ منابع آبی برای مواجه نشدن با کمبود فشار و یا قطع آب در مصارف خود صرفه جویی نموده واز مصارف غیر ضروری جلو گیری کنند.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها