X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان ایلام برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق را تشریح نمود

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت:12:33:01عصر
مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان  ایلام برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق را تشریح نمود

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت از اجرای برنامه های مختلف و متنوع این دفتر در هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق  خبر داد و گفت امید است با اقدامات صورت گرفته فرهنگ مصرف صحیح آب و برق  در بین شهروندان گسترش یابد.

به گزارش دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب ایلام، رشیدی در این رابطه بیان داشت: نزدیک به سه دهه است روزهای اول تا هفتم تیرماه هر سال، هفته "صرفه‌جویی در مصرف آب" نامگذاری شده است، اما به‌منظور هماهنگی در ارکان وزارت نیرو و لزوم توجه همگانی، امسال با توجه به لزوم صرفه‌جویی در مصرف برق نیز این هفته با نام "هفته صرفه‌جویی در آب و برق" نامگذاری شده است.

وی افزود: برنامه های متنوعی در هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق  در شرکت آبفای استان ایلام صورت خواهد گرفت که می توان به حضور مدیریت محترم عامل در نشست خبری، پخش زیر نویس از شبکه استانی سیمای مرکز ایلام و نصب بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهرها و سخنرانی ائمه جمعه و جماعات در خصوص اهمیت صرفه جوئی در مصرف آب و برق  و...دانست.

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت  اظهار داشت: با طراحی و چاپ پوستر پیام صرفه جویی و توزیع در بین شهروندان و نصب در معابر عمومی گامی دیگری درخصوص فرهنگ سازی است که در این هفته انجام خواهد گرفت.

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها