X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام با امام جمعه چوار و بخشدار این شهر

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت:1:40:47عصر
ديدار مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام  با امام جمعه چوار و بخشدار این شهر

مدیرعامل شرکت به همراه معاون مالی و پشتیبانی و رئیس آبفای شهر چوار و با حجت الاسلام و المسلمین  میهن پرست امام جمعه  و چراغی بخشدار چوار دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، در ابتدای این جلسه،  مهندس مظاهری  گزارشی از فعالیت های شرکت و اقدامات انجام گرفته را در حوزه آب و همچنین اجرای  طرح جامع فاضلاب در شهر چوار  ارایه نمودند.

وی در خصوص طرح جامع فاضلاب شهر چوار گفت:  طرح مطالعات اجرای شبکه فاضلاب چوار در حال اتمام است و در صورت تامین اعتبار لازم این شرکت آمادگی دارد عملیات اجرایی آنرا آغاز کند.

مدیرعامل شرکت آبفا همچنین با اشاره به جایگاه معنوی و دینی آب در بین مسلمانان و نقش ائمه جمعه در مدیریت مصرف این نعمت خدادادی، تصریح کرد: ائمه جمعه با استفاده از تربیون نماز عبادی سیاسی جمعه، مسئله حیاتی کمبود آب و لزوم صرفه‌جویی و مدیریت مصرف بهینه آب را برای نمازگزاران تشریح و آنان را دعوت به‌صرفه جویی نمایند.

امام‌جمعه شهر چوار  در این دیدار ضمن ابراز رضایت از عمکرد اداره آبفا همچنین وضعیت آب‌رسانی به شهروندان، بیان داشتند: با توجه به درخواستهای مکرر مردم و وضعیت کنونی شهر، اجرای شبکه فاضلاب یکی از اولویتهای مهم و حیاتی است.

چراغی بخشدار چوار نیز ضمن تقدیر از عملکرد شرکت آب و فاضلاب  خاطرنشان کرد: پیگیری های لازم جهت تخصیص اعتبار به طرح فاضلاب شهر چوار صورت گرفته و امیدواریم شاهد تسریع در اجرای این طرح باشیم.

وی افزود: در راستای همکاری و هم افزایی بیشتر از هیچگونه کوشش و تلاشی را برای کمک به امورآبفای چوار دریغ نخواهم نمود.

 


ديدار مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام  با امام جمعه چوار و بخشدار این شهر
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها