X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت:9:23:33صبح
پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

مهندس افشین مظاهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه آب و فاضلاب  تبریک گفت و برنقش محوری خبرنگاران در ارتقا دانش و سطح آگاهی جامعه تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام متن این پیام به شرح زیر است «هفدهم مرداد ماه به مناسبت سالروز شهادت مردی بزرگ از خانواده رسانه روز خبرنگار نامگذاری شده است، شهیدی که جان خود را فدای آرمانهای بزرگ خود در اطلاع  رسانی  دقیق به افکار عمومی برای تشخیص  جبهه حق و باطل نمود.

رشد و توسعه جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است. چرا که خبرنگاران، راهیان وادی آگاهی، آزادی و نیک اندیشان عرصه اطلاع رسانی اند.

بدون تردید رسانه‌ها به عنوان ابزار آگاهی بخشی و فرهنگ سازی، رسالتی بس مهم در پیشرفت و توسعه کشور بر عهده دارند و اصحاب رسانه به عنوان رکن اصلی اطلاع‌رسانی، همواره به عنوان حاملان پیام به تحلیل واقع بینانه وقایع پرداخته و اطلاع‌رسانی شفاف را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند.

اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن پاسداشت خدمات ارزشمند تمامی خبرنگاران استان و تقدیر از همراهی و همکاری تنگاتنگ این عزیزان در انعکاس دغدغه های مردمی و گوشزد نواقص موجود با هدف اصلاح و توسعه از طرفی پوشش خبری فعالیت های خبری این شرکت به منظور ارتقای آگاهی مردم، بسترسازی و نهادینه کردن فرهنگ مصرف صحیح آب، تقدیر و تشکر نموده و حرمت قلم این قشر پر تلاش و بی ادعا را ارج نمایم. از ایزد منان برای تمام تلاشگران این عرصه توفیق،سعادت،سر افرازی و سر بلندی را مسئلت‌ دارم.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها