X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

شبکه توزیع آب شهر لومار به طول 2600 متر اصلاح شد

۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت:1:18:06عصر
شبکه توزیع آب شهر لومار  به طول 2600 متر اصلاح شد

در راستای اصلاح شبکه آب و بهره مندی مردم از آب شرب، امور آبفای شهر لومار اقدام به لوله گذاری و اصلاح2600 متر شبکه آبرسانی به صورت امانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر امور آب و فاضلاب شهر لومار گفت: به منظور از مدار خارج کردن شبکه فرسوده قدیمی  از نوع آزبست، مدیریت شبکه توزیع،  همچنین از بین بردن انشعابات غیر مجاز در مسیر شبکه قدیمی، عوامل اجرای این امور با رعایت کامل استانداردهای لازم، اقدام به لوله گذاری و اصلاح 2600 متر شبکه آبرسانی به صورت امانی نمود.

سلیمی افزود:برای اجرای شبکه توزیع  از لوله های پلی اتیلن با قطار 110،160 و 200 میلی متر استفاده و همچنین 12 شیر فلکه و یک شیر تخلیه در مسیر شبکه اصلی  نیز نصب شده که  با اجرای آن  185 فقره انشعاب آب استاندار سازی می شود.

مدیر امور آب و فاضلاب شهر لومار در تشریح اهداف اجرای  نصب شیرفلکه در شبکه توزیع آب گفت : با اجراء و اتمام نصب شیرفلکه علاوه برشستشو و خارج سازی آسان املاح و ماسه های جمع شده در نقاط انتهایی شبکه ، طول محدوده قطعی نیز در مواقع حوادث و شکستگی ها کاهش می یابد، علاوه برآن با استفاده از این شیر فلکه ها عملیات کنترل و رفع حوادث به راحتی انجام می پذیرد .

وی یادآور شد: امسال فعالیت‌های موثری در زمینه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر انجام گرفته و اصلاح شبکه توزیع آب شهر با اولویت مناطق و محلات قدیمی شهر در حال انجام است.

سلیمی یادآور شد: کمبود اعتبارات به هیچ وجه مانع ادامه فعالیت آبفای شهر لومار در زمینه اصلاح  توسعه شبکه آب شرب نشده است.


شبکه توزیع آب شهر لومار  به طول 2600 متر اصلاح شد

شبکه توزیع آب شهر لومار  به طول 2600 متر اصلاح شد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها