X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بازدید فرماندار ایلام از عملیات اجرایی جابجایی بخشی از خط انتقال آب چشمه گل گل ایلام

۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت:1:04:58عصر
بازدید فرماندار ایلام از عملیات اجرایی جابجایی بخشی از خط انتقال آب چشمه گل گل ایلام

فرماندار ایلام،به همراه معاون مهندسی و توسعه شرکت  از عملیات اجرایی جابجایی بخشی از خط انتقال آب چشمه گل گل ایلام  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، در جریان این بازدید دکتر محمدی معاون شرکت آبفای استان، ضمن خیر مقدم ،گزارشی از وضعیت آب ایلام ، بویژه عملیات اجرایی جابجایی بخشی از خط انتقال آب چشمه گل گل ایلام را ارائه نمودند

وی  با بیان اینکه حدود 35درصد آب آشامیدنی شهر ایلام از مسیر چشمه گل گل تامین می شودگفت: با توجه به ساخت و سازهای غیر مجازی که برروی مسیر خط انتقال آب گل گل طی سالیان گذشته در منطقه بانبرز انجام شده  مشکلات عدیده ای را بوجود آورده بود به منظور جلوگیری از احتمال وقوع شکستگی در این مسیر  و به جهت  اطمینان از پایداری شبکه توزیع نسبت به جابجای سه کیلومتر از این خط اقدام نموده است.

محمدی افزود: برای اجرای این خط انتقال با حدود 30 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که از محل اعتبارات عمرانی تامین خواهد شد.

در ادامه فرماندار ایلام  نیزضمن ابراز رضایت از اجرای طرح ها و پروژه های شرکت آب و فاضلاب، گفت: خوشبختانه شرکت آب و فاضلاب گامهای خوبی در جهت رفع مشکلات مردم برداشته که جای تقدیر و تشکر دارد.

گراوند اظهار داشت:  با توجه به اینکه اجرای طرح ها و پروژه های آبرسانی از نیازهای اصلی استان می باشد. دولت تمام توان خود برای تسریع در تکمیل پروژه های آبرسانی به کار خواهد بست.


بازدید فرماندار ایلام از عملیات اجرایی جابجایی بخشی از خط انتقال آب چشمه گل گل ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها