X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

واگذاری و نصب2125 انشعابات آب و فاضلاب در ایلام طی سه ماهه سالجاری

۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت:10:52:31صبح
واگذاری و نصب2125 انشعابات آب و فاضلاب در ایلام طی سه ماهه سالجاری

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام از واگذاری و نصب 1213  فقره انشعاب آب و واگذاری و نصب912 فقره انشعاب فاضلاب در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مهندس دادگر  با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 1213  فقره انشعاب آب در سطح شهرهای استان واگذار و نصب شده است، افزود: این میزان واگذاری انشعاب آب نسبت به پیش بینی بودجه تحقق 25 درصدی داشته است .

وی اظهار کرد: از این تعداد انشعابات واگذار شده بیش از638 فقره مربوط به شهر ایلام است که 65 درصد از انشعابات خانگی و مابقی نیز انشعاب تجاری و صنعتی و سایر کاربیها بوده است .

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام با تاکید بر اهمیت دریافت حق انشعاب، خاطرنشان کرد: شهروندان باید قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید انشعاب آب اقدام کنند .

مهندس دادگر  با بیان اینکه نصب انشعاب بدون مجوز شرکت آب و فاضلاب تخلف  محسوب می شود، تصریح کرد: با متخلفین این حوزه طبق قانون برخورد و جریمه  خواهد شد .

وی ادامه داد: نصب انشعاب های آب و فاضلاب به شکل قانونی و با مجوز،  باعث کاهش هدر رفت آب و استاندارد سازی  انشعابات خواهد شد.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها