X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

آغاز برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام

۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت:2:58:43عصر
آغاز برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام

برنامه های بزرگداشت دهه کرامت امسال با شعار « خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع)» از سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) مصادف با اول ذیقعده (13 تیر) تا یازدهم ذیعقده سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع) 23 تیر در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت اظهار داشت: دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است که آغازش با ولادت حضرت معصومه(س) و پایانش با ولادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.

وی افزود: دهه کرامت امسال با شعار« خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع)» آغاز و در این ایام برنامه‌های مختلف و متنوعی در شرکت آب و فاضلاب شهری استان برگزار خواهد شد.

رشیدی با تشریح برنامه های دهه کرامت، افزود: برخی از مهمترین برنامه‌های مورد نظر برای برگزاری دهه کرامت امسال شامل جشن‌های سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع)، برگزاری محفل انس با قرآن، زیارت  اماکن متبرکه در استان، برگزاری مسابقه کتابخوانی ،برگزاری مسابقات ورزشی و نشست‌تخصصی برای معرفی هر چه بیشتر فضائل اخلاقی و ابعاد شخصیتی حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) نیز از دیگر برنامه‌های مهم پیش بینی شده این دهه است

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها