X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

شرکت آب و فاضلاب استان و دانشگاه علوم پزشکی ایلام تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت:2:26:29عصر
شرکت آب و فاضلاب استان و دانشگاه علوم پزشکی  ایلام تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

تفاهم نامه همکاری، فی مابین شرکت آب و فاضلاب شهری استان و دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای  توسعه همکاری های متقابل منعقد شد.

به گزارش روابط  عمومی و آموزش همگانی آبفا استان ایلام، در جلسه انعقاد این تفاهم نامه مدیرعامل و معاون برنامه ریزی، معاون مهندسی و توسعه و مدیر تحقیقات شرکت و رئیس و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام حضور داشتند

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این نشست ضمن بیان دیدگاه ها و اهداف شرکت آب و فاضلاب به نقش پررنگ دانشگاه در رفع چالش های پیش رو صنعت اشاره و  بر  برقرار هر چه قوی تر زنجیره ارتباط دانشگاه و صنعت اشاره  نمودند.

مهندس افشین مظاهری  با بیان اینکه کنار هم قرار گرفتن محیطهای علمی و عملیاتی می تواند در پیشبرد اهداف موثر باشد تصریح کرد: با انعقاد تفاهم نامه مذکور،علم و عمل مکمل هم قرار خواهند گرفت و از طریق هم افزایی منطقی ایجاد شده، برون داد خوبی را شاهد خواهیم بودیم.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب  نیز در این نشست با برشمردن اولویت های پژوهشی این شرکت در سال 1397گفت: خوشبختانه شرکت آب و فاضلاب  استان دارای تخصص و تعهد و همچنین انسجام خیلی خوبی در حوزه های علمی و تحقیقی می باشد و آمادگی این را دارد که از طرحی های مصوب کمیته تحقیقات شرکت و حتی ایده هایی که خارج از مصوبه که مرتبط با صنعت آب و فاضلاب باشد حمایت های مالی و فنی نماید.

مهندس ملکیان  به اشاره اینکه بودجه تحقیقات در سال 97 افزایش پیدا کرده اولویت های پژوهشی امسال را شامل:

پهنه بندی حوضچه چشمه گل گل و شناسایی دلایل بالارفتن کدورت در مواقع سیلابی و ارائه راهکار بهبود

مهندسی مجدد فرایندهای سازمانی شرکت آب و فاضلاب استان با هدف چابک سازی سازمانی و حذف فرایندهای اضافی دانستند

 وی  خاطرنشان کرد: در مجموعه آبفا،روند تعریف اهداف تحقیقاتی کاملاً عملیاتی بوده و این شرکت سعی دارد از نتایج علمی در حوزه تحقیقات به صورت کاربردی بهره گیرد.

در این جلسه معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز ضمن تاکید بر نقش محوری دانشگاه در برآورده نمودن نیازهای پژوهشی شرکت آب و فاضلاب ایلام، گفت: همه مجموعه‌ها در استان باید تلاش کنند تا آنچه را عهده دار هستند در سایه همکاری و تعامل با یکدیگر به نحو احسن به انجام رسانند و تاثیرات مثبتی در روند توسعه استان ایجاد کنند.»

وی افزود: دانشگاه از یک سو با سوق دادن پایان نامه های آموزشی به سمت نیازهای علمی – آموزشی سازمان های طرف قرارداد با دانشگاه و از سوی دیگر با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی – کاربردی و معرفت افزایی توانایی رفع کاستی ها و کمبودهای دستگاه های اجرایی را دارد.

در این جلسه معاونین شرکت آبفای استان ایلام و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

 


شرکت آب و فاضلاب استان و دانشگاه علوم پزشکی  ایلام تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

شرکت آب و فاضلاب استان و دانشگاه علوم پزشکی  ایلام تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

شرکت آب و فاضلاب استان و دانشگاه علوم پزشکی  ایلام تفاهم نامه همکاری منعقد کردند
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها