X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

انتصاب در شرکت آبفای استان ایلام

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت:2:19:00عصر
انتصاب در شرکت آبفای استان ایلام

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، محسن ادیبی فر  به عنوان سرپرست امور آبفای  شهر مهران  معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مراسم معارفه مدیر جدید امور آب و فاضلاب شهر مهران، با حضور فرماندار مهران، معاون مالی و پشتیبانی شرکت در محل فرمانداری  مهران برگزار گردید.

در این مراسم خاتونی معاون مالی و پشتیبانی شرکت ضمن قدردانی از توجه ویژه دولت بویژه فرماندار مهران در بخش آب و فاضلاب در این شهر گفت: شهر مهران از جمله شهر های مهم  استان است که  با توجه تردد زوار اربعین در این شهر می طلبد که توجه  ویژه به آن مخصوصاً در بحث تکمیل شبکه فرسوده آب ،و توسعه شبکه فاضلاب صورت گیرد.

وی با معرفی  مدیر جدید شهر مهران بیان داشت: مهندس ادیبی فر از همکاران باتجربه هستند که در سوابق کاری خود تجربه هایی چون؛ مدیریت امور آبفای شهر ملکشاهی معاونت بهره برداری شهر ایلام و...، را در رزومه کاری خود دارد.

در مراسم معارفه مدیر جدید  مهران ،  فرماندار مهران نیز  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان شرکت، اظهار داشت؛  شرکت آب و فاضلاب از جمله دستگاههای خدمت رسانی است که در تعامل و ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد که  خوشبختانه   مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب در این زمینه به خوبی عمل نموده اند، که جای تقدیر و تشکر دارد.


انتصاب در شرکت آبفای استان ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها