X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

با حضور مدیر عامل جلسه شورای معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت:8:14:55صبح
با حضور مدیر عامل جلسه شورای معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

با حضور مدیر عامل  و معاونین ستادی جلسه شورای معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این نشست ابتدا مهندس مظاهری، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کلی شرکت و چالش های پیشرو از مدیر دفتر حراست شرکت که عنوان مدیر برتر در بین مدیران حراست صنعت آب و برق کشور را کسب کرده بودند تقدیر نمود.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در این جلسه با تاکید بر جلب رضایت حداکثری شهروندان و خدمات رسانی مطلوب گفت : عملکرد صحیح کارکنان و تکریم ارباب رجوع باعث افزایش سطح رضایتمندی خواهد بود و با هماهنگی بیشتر واحدهای مختلف در شهرهای تحت پوشش خواهیم توانست بهترین و بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه دهیم .

وی  با تبیین شرایط اقتصادی شرکت، گفت: با توجه به وضعیت محدود منابع مالی شرکت و افزایش هزینه ها و شرایط سختی برای شرکت ایجاد شده که باید با همفکری و همکاری و  حرکت در چارچوب برنامه و رعایت انضباط مالی این شرایط را مدیریت کرد.

در این جلسه همچنین مباحث مختلف حوزه های مشترکین و بهره برداری و مهندسی و توسعه و منابع انسانی و روابط عمومی شامل راه اندازی ارتقاء تصفیه خانه شهر ایلام، تجهیز ایستگاه چشمه آب گل گل، مدیریت هزینه ها، برگزاری نخستین واژه آب در مدارس شهر ایلام، و...مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در پایان این جلسه هر کدام از معاونین دیدگاه ها، مشکلات و برنامه های خود را مطرح نمودند و مدیر حراست شرکت نیز ضمن تشکر از مدیر عامل و معاونین شرکت بیان داشتند:  اگر موفقیتی کسب شده حاصل  تعامل و همکاری و حمایت های مدیر عامل و معاونین شرکت بود و انشاء الله با پتانسیل های که شرکت وجود دارد شاهد موفقیت بیش از پیش شرکت باشیم.


با حضور مدیر عامل جلسه شورای معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها