X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

«زنگ آب» در مدارس ایلام نواخته می‌شود

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت:11:12:08صبح
«زنگ آب» در مدارس ایلام نواخته می‌شود

دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه(آب) با نواخته شدن زنگ آب در مدارس ابتدایی شهر ایلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اعلام این خبر گفت: دهمین  جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) امسال همزمان با سراسر کشور در مدارس ابتدایی شهر ایلام برگزار می‌شود.

رشیدی با بیان اینکه این جشنواره ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی است، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دانش آموزان پایه اول که پس از گذشت حدود سه ماه از آغاز سال تحصیلی نوشتن واژه آب را فرا گرفته اند در این جشنواره با مفاهیم این ماده حیاتی یعنی اشکال آن در طبیعت و نقش و اهمیت آن در محیط زیست و زندگی انسان‌ها آشنا خواهند شد.

وی ابراز داشت: به دلیل اهمیت موضوع و ضرورت توجه همه مردم و مسئولان به مسئله آب، جشنواره فراگیری نخستین واژه با به صدا درآمدن زنگ آب در مدارس ابتدایی آغاز خواهد شد.

رشیدی ادامه داد، در جشنواره امسال  برنامه های متنوعی از جمله نواختن زنگ آب، برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت آب ویژه آموزگاران،آموزش دانش آموزان اول ابتدایی(کلاس اول) نمایش طنز و موسیقی اجرای مقاله، شعر توسط دانش آموزان با موضوع صرفه جویی در مصرف آب، مسابقه نقاشی با شعار«آب = زندگی» برگزار می شود و ۱۰ نفر از برگزیدگان به مسابقه کشوری راه پیدا می کنند .

وی گفت: مسئولین ارشد استان نیز در این جشنواره حضور دارند و زنگ آب توسط استاندار ایلام بصدا در می آید.

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها