X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

با حضور مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان ایلام برگزار شد

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت:3:06:27عصر
با حضور مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان  ایلام برگزار شد

با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی یزدان پرست مسئول دفتر امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان  ایلام در محل کنفرانس شرکت آب و فاضلاب استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در ابتدا این جلسه رشیدی بعنوان دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان، ضمن قدردانی از حضور آقایان حاج آقا یزدان پرست، حجت الاسلام و المسلمین مقدم در جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان که ائمه جماعات شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان نیز حضور داشتند از توجه ویژه آقای مهندس مظاهری تقدیر و دیدگاههای مدیران صنعت آب و برق استان به موضوعات فرهنگی را بسیار مطلوب و انسجام بین مدیران و شرکت ها را نیز کاملاً مطلوب و نزدیک توصیف کرد.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات فرهنگی صورت گرفته در شرکت آب و فاضلاب پرداخت و خاطر نشان کرد: کلیه برنامه های فرهنگی با برنامه ریزی های انجام شده در طول سال انجام می گیرد و در کنار این برنامه ها، شرکت آب و فاضلاب کلاس آموزشی با حضوراساتید برجسته حوزه و دانشگاه با هدف پرورش نیروی انسانی متعهد و همچنین تحکیم خانواده به انجام رسانده است.

در ادامه این گردهمایی، نیز ابتدا تک تک ائمه جماعات و دبیران شورای فرهنگی شرکت های آب و برق استان نقطه نظرات، مشکلات و سوالات خود را مطرح کردند.

پس از پایان سخنان و نقطه نظرات مسولین امور فرهنگی شرکت های آب و برق استان، حجت الاسلام والمسلمین یزدانپرست مشاور وزیر و رییس شورای فرهنگی وزارت نیرو، طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در این جمع و با تشکر از میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، کار فرهنگی را خصوصا در زمان فعلی بسیار مهم و پیچیده دانسته و اظهار داشت: وزارت نیرو یک وزارت فراگیر است که هیچکدام از وزارتخانه ها در بحث ارتباط با مردم و خدمت رسانی به مردم به پای آن نمی رسند . چرا که تمام زوایای زندگی مردم (تولید ، صنعت ، خدمات و . . . ) با آب و برق گره خورده است و لذا خدمت در صنعت آب و برق ، خدمتی مقدس است .

 

وی با اشاره به هجمه دشمنان در طول 36 سال از عمر انقلاب اسلامی ،گفت ما اکنون نیز سال ها بعد از 8 سال دفاع مقدس ، سالهاست در جنگ با دشمنان و خصوصا غربی ها هستیم و این جنگ ، جنگ فرهنگی و جنگ نرم است که بسیار خطرناک بوده و تاثیرش از جنگ تحمیلی کم نیست.

حاج آقای یزدانپرست با بیان اینکه هم اکنون دشمنان ما از طریق گیرنده های تلویزیونی و سایت ها، در خانه ما حضور دارند از، ائمه جماعات و مسئولین فرهنگی خواست تا بیشتر مراقب بوده و اعتماد مردم را جلب نمایند .

مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو ضمن تاکید بر اهمیت دادن به موضوع فرهنگ به خصوص در حوزه خانواده ، اظهار داشت: ارائه فرهنگ ایرانی - اسلامی اصیل به خانواده ها و فرزندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حاج آقای یزدانپرست نیز در پاسخ به تک تک سئوالات مطرح شده ، با بیان اینکه برنامه های شورای فرهنگی وزارت نیرو هدفمند بوده و سال به سال بر غنای آن افزوده می شود، تصریح کرد: ما تلاش داریم در سازمانها جایگاهی واقعی برای برنامه های فرهنگی باز کنیم

در این نشست در خصوص امور فرهنگی و رفاهی و خدماتی پرسنل از جمله اردوها ، مراسمات فرهنگی و همچنین احصاء چالش های فرهنگی در صنعت آب و برق و تشکیل اتاق فکر از پیشنهادات و موارد مورد بحث جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان تاکید شد .

 

 


با حضور مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان  ایلام برگزار شد

با حضور مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان  ایلام برگزار شد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها