X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

گردهمایی یکروزه مدیران ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام

۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت:12:04:57عصر
گردهمایی یکروزه مدیران ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب شهری  استان ایلام

بررسی چالش های پیش رو شرکت در حوزه درآمد و هزینه ها تا پایان سال جاری ،تاکید بر شایسته سالاری، ارزیابی مدیران بصورت علمی، افزایش 18درصدی فروش انشعاب آب ، افزایش 57 درصدی فروش انشعاب فاضلاب، مانده مطالبات 8 میلیارد تومان شرکت نزد مشترکین، از جمله مهمترین مباحثی بود که در جلسه گردهمایی یکروزه مدیران ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام گردهمایی یکروزه مدیران ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در سالن جلسات شرکت آبفا برگزار شد.

در این جلسه  ابتدا مهندس ملکیان معاون برنامه ریزی و منابع انسانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه به بیان دستور کار جلسه پرداختند و هدف از برگزاری این جلسه را بررسی و چالش های پیش رو شرکت در حوزه درآمد و هزینه ها تا پایان سال جاری و همچنین آمادگی لازم جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در روزهای پایانی سال و برنامه ریزی جهت ایام ابتدای سال جاری عنوان نمودند.

در ادامه مهندس محمدرضا دادگــر، معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت با ارائه گزارشی در خصوص وصولی آب بهاء بتفکیک کاربری، وضعیت مطالبات آب بهاء و اقساط حق انشعاب نزد مشترکین در 11 ماهه سال، پیگیری اخذ مصوبه ماده 7 آب بهاء از شورای اسلامی شهرها و نظارت و کنترل مستمر بر فعالیت های حوزه مشترکین اشاره کرد و گفت: در سال جاری شاهد افزایش 18درصدی فروش انشعاب آب و افزایش 57 درصدی فروش انشعاب فاضلاب بوده ایم .

جعفر خاتونی، معاون مالی و پشتیبانی شرکت نیز در این جلسه ، گزارشی تحلیلی از عملکرد مالی شرکت  ارائه نمود.

 خاتونی بیان داشت: به دلیل بالا بودن قیمت تمام شده آب و آنچه از مشترکان اخذ می‌شود، درآمدهای شرکت نمی تواند هزینه ها را  پوشش دهد و شرکت علاوه بر زیان ده بودن همواره برای پرداخت هزینه ها با کمبود نقدینگی مواجهه است

وی کل مطالبات شرکت نزد مردم را  8 میلیارد تومان اعلام کردند و اظهار داشتند دریافت این مطالبات در راستای صرف هزینه برای ساماندهی شبکه آبرسانی و ارائه بهتر و با کیفیت تر خدمات صورت می گیرد. و مدیران ادارات نیز باید به این امر مهم اهتمام جدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: البته برخی سازمانها نظیر شرکت برق و آب منطقه ای نیز از شرکت بابت هزینه برق مصرفی تاسیسات و خرید آب خام و سایر خدمات مرتبط با موضوع از این شرکت طلب کار می باشند که تلاش می گردد با برنامه ریزی اصولی و مدیریت هزینه های غیر ضروری پرداخت های مذکور در دستور کار قرار گیرد.

مدیران و روسای  ادارات تابعه نیز در این جلسه  به بیان دیدگاه ها، مسائل و مشکلات حوزه کاری خود و ارائه پیشنهادات پرداختند.

در ادامه این جلسه مهندس مظاهری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن خیرمقدم به حاضرین  به جمع بندی نقطه نظرات و پیشنهادات پرداختند و از تلاش های معاونین و همکاران ستادی و همچنین نیروهایی که در صف اول خدمت رسانی به مردم قرار دارند تقدیر نمود .

وی بیان داشت آبفا شرکتی است خدماتی بگونه ایی که تحت هرشرایطی باید خدمات آن استمرار داشته باشد در غیراینصورت زندگی روزمره مردم ،برخی از صنایع و نهادها با اختلال مواجه می شود براین اساس باید همه با تلاش شبانه روزی زمینه ساز استمرار خدمات به مردم و نهایتا رضایتمندی مردم را کسب نماییم.

مدیر عامل شرکت در ادامه با بیان اینکه جهت پیاده سازی شایسته سالاری در مجموعه شرکت ارزیابی علمی مدیران در دستور کار  قرار دارد، توصیه هایی به مدیران داشتند از جمله:  مردمداری، انجام درست  و اصولی کارها به روز بودن مدیران ،ارائه خدمات بیش از پیش، وصول مطالبات، صرفه جویی و کاهش جدی هزینه های اضافی و تعامل با فرمانداران، بخشداران و نیز تعاملات بین بخشی با سایر ارگانها .

لازم بذکر است در پایان این جلسه مسئول امور ایثارگران شرکت از مدیر عامل شرکت بابت تجلیل و تکریم از ایثارگران، خانواده معظم شهدا و جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همچنین دیدار ایشان با 16 نفر از خانواده شهدا و جانبازان در سال 97 تقدیر نمودند.

 


گردهمایی یکروزه مدیران ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب شهری  استان ایلام

گردهمایی یکروزه مدیران ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب شهری  استان ایلام

گردهمایی یکروزه مدیران ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب شهری  استان ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها