X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

بازدید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام از امور آبفای شهر ایوان

۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت:12:39:22عصر
بازديد مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهری استان ایلام  از امور آبفای شهر ایوان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با همراهی معاون مهندسی و توسعه و بمنظور بررسی مسائل و مشکلات آبفای شهر  ایوان بالاخص پیگیری وضعیت اجرای شبکه فاضلاب از این امور بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این بازدید ابتدا مدیر امور آب و فاضلاب شهر ایوان ضمن خیر مقدم به ارائه گزارشی از فعالیتهای این امور پرداختند و بیان داشتند: با تدابیر که امسال اندیشیده شد شهر با لحاظ تامین آب با مشکلی مواجهه نشد اما فرسودگی شبکه آب شرب شهر از جمله مسائل پیش روی این امور است.

وی به اشاره به اجرای شبکه فاضلاب در سطح شهر افزود: با توجه به بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب ایوان، کار نصب انشعابات فاضلاب دراین شهر  تسریع پیدا کرده و در حال حاضر 3  پیمانکار با هفت اکیپ پای کار هستند و کار نصب انشعابات فاضلاب اکثر خیابان های این شهر از جمله، کوی فرهنگیان فاز 2، خیابان امیر کبیر، خیابان دستغیب و... در حال اجرا است.

مهندس مظاهری مدیر عامل آبفای استان نیز ضمن بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر از روند اجرای شبکه فاضلاب در سطح شهر بازدید و ضمن تشکر از همکاری مردم بیان داشتند: رسیدگی به مشکلات مردم باید  دراولویت قرارگیرد و خواستار  نظارت بیشتربر کار پیمانکاران آبفا شد.

وی با بیان اینکه در اجرا و نصب شبکه فاضلاب حداکثر همکاری را با مردم داریم، گفت: بر اساس آیین نامه اجرایی متاثر از قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در سال ۷۲، در هر جایی که مشترک آب داریم و شبکه فاضلاب اجرا شده است باید انشعاب فاضلاب نیز داشته باشند.

وی ادامه داد آبفا شرکتی است خدماتی بگونه ایی که تحت هرشرایطی باید خدمات آن استمرار داشته باشند در غیراینصورت زندگی روزمره مردم ،برخی از صنایع ونهادها با اختلال مواجه می شود براین اساس باید همه فعالان این صنعت با تلاش شبانه روزی زمینه ساز استمرار خدمات به مردم باشند

 


بازديد مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهری استان ایلام  از امور آبفای شهر ایوان
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها